FOTOD! Vaata, kes The League’il tantsivad

16. veebruar 2019 | The League, Uudised

Tondiraba jäähallis peetakse täna maha vägev võitlusspordigala The League, kus higiste meeste matšide vahel astuvad üles nõtked JJ-Streeti Vogue tantsutüdrukud.

Eesti esimene tänavatantsukool JJ-Street alustas trennidega 2003. aastal, eestvedajaks Joel Juht. JJ-Street on Eesti suurim tänavatantsukool, kus õpib 1500 last ja täiskasvanut üle Eesti.

Treener Kätriin Kübar, olete varem oma tantsugrupiga võitlusspordigalal esinenud?

Oleme küll esinenud erinevatel suursündmustel, kuid võitlusspordigalal esinemise kogemus puudub ja see on ka üks põhjus, miks pakkumise vastu võtsime. The League’i publik on meie jaoks uus ja väljakutsuv. Meelitas ka toimumispaik: oleme esinenud Eesti suurimatel lavadel, nagu näiteks Saku suurhall, Alexela kontserdimaja ja Tallinna lauluväljak, kuid mitte veel Tondirabas.

Teie tantsugruppi iseloomustab kostüümide võimsus. Kuidas need sünnivad? 

Kostüüm sünnib kavast ja saab inspiratsiooni muusikast. Püüame alati etteasted siduda kindla teemaga ja sellest lähtuvalt valmivad ka kostüümid, mis oleksid kooskõlas antud koreograafiaga.

Mis publikut The League’il ees ootab? 

Üritame igal pool anda edast alati maksimumi, olgu selleks siis sünnipäev, firmapidu või võitlusspordigala. Võtame kõiki esinemispakkumisi väga tõsiselt ega erista neid üksteisest. Lavale astume viimase koreograafiaga, mis on saanud palju positiivset tagasisidet julguse, kostüümide ja energia poolest. Koreograafiate ehitamiseks oleme alati võtnud palju aega ja kannatust. Peame end perfektsionistideks ja teame, et hea lõpptulemus vajab palju armastust. Publik näeb ülemaailmselt tunnustatud vogue’i tantsustiili esindajaid, kes oma artistlikkusega suudavad võita publiku tähelepanu.

Buduaaris on käimas lemmiku valimine. Kes neist on teie lemmik? 

Peame tõdema, et oleme võitlusspordist pisut kauged, kuid pöidlaid hoiame ikka omadele. Meile avaldab muljet Astrid Johanna Grents. Inspireeriv on näha naisi tegelemas taolise võitlusspordialaga. Pole kahtlustki, et Astrid esindab Eestit hästi, seega ennustame ka Buduaaris võitu temale.

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel