Fotod: Karli Saul

FOTOD JA VIDEOD! Ott Remmer: kõvade punktidega või nokki olnuks parem!

26. veebruar 2020 | The League, Uudised

Ott Remmer võitis ürituse The League 2 nelja mehe turniiri finaalis Andrei Tšigiletšikut, kes pidi vigastuse tõttu matši pooleli jätma.

Oti sõnul ei taha keegi niimoodi võita. Milline oleks olnud meeldiv võit?

„Kõvade punktidega või nokki oleks olnud kõige parem!”

Ott lõpetas pärast poolfinaali Romet Reilsoniga kohalikus traumapunktis. „Füüsiliselt jõudsin poolfinaalist taastuda 100%, aga vaimselt mitte. Jah, ma sain 1. raundis palju lööke, aga see läks kiirelt ära ja üldiselt ma olin terve,” sõnas Ott. „Andrei puhul piisas vaid ühest löögist ja juba läks tal jalg valusaks, seega jalad olid tal vatti saanud.”

Ott tänas kõiki, kes on teda sel teekonnal aidanud. „Need inimesed ise kõik teavad, sest neid ei ole palju. Need, kes on minu jaoks kogu aeg olemas, on ühel käel loetavad,” lausus ta.

Ott oli teatanud kaalumisel, et pole vahet, kas ta läheb Rometiga kokku poolfinaalis või finaalis. “Mõnes mõttes isegi hea (et poolfinaalis). Minu ideaalis oleks olnud teistmoodi, aga niikuinii peab kõigi jaoks valmis olema,” kostis ta.

Küsimusele, kas ta ise peab end turniiri favoriidiks, vastas naeratav Ott: “Ma pean igas matšis ennast favoriidiks! Teistmoodi ei saagi mõelda.”

Märtsis toimub Viljandis Rometiga kordusmatš ja plaani võttis Ott tulevikus korralikult kohtuda ka valgevenelasega.

Monika Kuzmina

Vaata veel