Keila Fightland 2018. Andrus Joa vs Ringo Tipp. Foto: GoodFight/Erlend Štaub

FOTOD JA VIDEO! Keila Fightlandi parim matš: Andrus Joa vs Ringo Tipp

09. detsember 2018 | Fightland

Keilas 8. detsembril peetud Fightlandi emotsionaalseimaks ja kindlasti ka parimaks matšiks kujunes vihane poksivõitlus Andrus Joa – Ringo Tipp.

Keila Fightland 2018. Andrus Joa vs Ringo Tipp. Foto: GoodFight/Erlend Štaub

Mõlemad sisenesid ringi enesekindlalt, Joal nurgamehena kaasas Uku Jürjendal ja looks “Grün ist unser Fallschirm“. Tipp marssis ringi Notorious B.I.G looga “Kick in The Door“.

Võitlus oli meeste vahel esimestes raundides tasavägine, löögijõud ringi läheduses ehmatavalt hästi kuulda ja näha ning kohati paistis, et mehed jätavad Fightlandi ringi sel korral kõik, mida neil jätta on. Rahvas elas saalis kaasa nii kõvasti, et polnud aru saada, kellele kõvemini karjuti. „Silver, sa karjud seal?“ küsis Toomas Joa Facebookis.

Võitjana väljus ringist Andrus Joa, kes vastase nokauteeris. Öeldi, et ta poleks pidanud karjuma juba nokaudis vastase peale, kuid see oli ilmselt show pärast ja ta saab nüüd kindlasti palju pakkumisi. Võib-olla ka sellepärast, et põrandal käis ka Joa ise ja arvati, et Tipp juhtis.

Kui Joa sõdalasekäsi taeva poole tõsteti, elas publik ausa võidu välja teeninud mehele kõigest väest kaasa. Joa haarati sülle, mida ligi 100-kilose mehega on väga raske teha. „Tubli matš, vennas!“ teatas Silver Joa.

Keila Fightland 2018. Andrus Joa vs Ringo Tipp. Foto: GoodFight/Erlend Štaub

Veelgi emotsionaalsemaks kujunes Ringo püstitõus. Üle minuti ringi ääres meedikute käes viibinud Tipp ajas jalad vägilase kombel ise alla ja sammus riietusruumide poole.

Keila Fightland 2018. Andrus Joa vs Ringo Tipp. Foto: GoodFight/Erlend Štaub

Publik aplodeeris mehele kogu kirega, kõlas hõiskeid “Respect!”. Ringo ütles GoodFighti kaamerasse: “Arstid ei lubanud püsti tõusta, tegelikult oli okei kõik.”

Pärast matši kirjutas ta Facebookis: „Kaotasin täna, umbes 15 sekki enne lõpukella sain korraliku haamri lõua pihta. Respect, Andrus Joa, sul on väga rasked käed. Ehk kunagi kordame. Kes mind teavad, siis mina norutama ei jää ja olen kohe varsti ringis tagasi. Tänan kõiki oma toetajaid ja kaasaelajaid. Näo kohta ütleks, et amet on selline.“

Sõdalane jääb sõdalaseks, ka siis, kui kaotab! See ongi võitlussport!

VAATA VIDEOT!

GALERII: GoodFight/Erlend Štaub

Monika Kuzmina

Vaata veel