The League III - Hannes Ilmjärv vs Freddy Vahtra. Foto: Erlend Štaub

FOTOD I The League’il võitis matši Freddy Vahtraga esimese raundi tehnilise nokaudiga Hannes Ilmjärv

19. aprill 2022 | The League, Uudised

Reedel toimus Kalevi spordihallis Eesti võitlusspordi tippsündmus The League, kus astusid vastamisi Hannes Ilmjärv ja Freddy Vahtra. Tegu oli põneva matšiga, sest oli esimene kord Eestis, kui ametlikult suurel võistlusel pannakse tai poksi jaoks kätte MMA kindad.

Võitlejatest

Hannes Ilmjärv osales matšil just seetõttu, et talle pakkus huvi MMA kinnastega võitlemine. Viimati võitles ta 9 aastat tagasi. Ilmjärv tõi välja, et kindad aitavad pöörata rohkem tähelepanu clinch’ile ehk püstijalamaadlusele, sest annavad rohkem vabadust ning haare on tugevam.

Ilmjärv töötab treenerina Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemias.

Freddy Vahtra soovis end profimatšis proovile panna. Temal oli viimane matš neli kuud tagasi, seega võitluskogemus värske.

Matš

Esimeses raundis tegi Ilmjärv kena kombinatsiooni, mille lõpetas low kick esimesse jalga.

Nii jäi pikk kogemus peale ning esimene raund lõppes tehnilise nokaudiga, võitjaks Ilmjärv. Vahtra oli kindlasti väärt vastane, ent Ilmjärv on end kogu aeg vormis hoidnud ning 9 aastaga ehk paremakski muutunud.

The League’i saab järele vaadata siit. TV6 ülekannet kommenteerisid Kaarel Kose ja Andrus Alas.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel