Fitify – personaaltreener sinu kodus

16. märts 2021 | Uudised

Koroonapiirangute tõttu on spordiklubide uksed praegu suletud, aga targa tehnoloogia abil saab personaaltreeneri koju või metsarajale kaasa kutsuda.

Fitify ühendab füsioteraapia- ja sporditeadusteteadmised tehisintellekti ja arvutiteadustega, et pakkuda mobiilseadmete ja kantavate seadmete jaoks isikupärastatud treeningkogemust. Rakenduse suurim eelis on see, et pärast iga treeningut jõuab kasutajate tagasiside tehisintellektil töötava treenerini. Tagasisidet võetakse arvesse uute treeningute loomisel, et optimeerida trennitegijate tulemusi.

Fitify tulemused räägivad enda eest – eelmisel aastal põletasid kasutajad rakenduse abil 26 miljardit kalorit. Äpi tugevuseks on suur treeningkavadevalik: rakenduses on üle 900 harjutuse ja 200 miljonit treeningut. Fitify toimib 170 riigis 18 erinevas keeles. Sellel on juba rohkem kui 10 miljonit kasutajat.

Fitify on esimene kolmanda osapoole rakendus, mis ühildub Huawei kantavate seadmetega, ja App Gallerys esimene fitnessi- ja terviserakendus, mis arendati väljaspool Hiinat. “Huawei on kantavate seadmete maailma turuliider – 2020. aasta kolmandas kvartalis müüsime 10,7 miljonit kantavat randmetoodet, kasvatades aastaga turuosa 88,1%,“ selgitas Huawei Mobile Service’i äriarenduse juht Vitali Donskoi.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel