Mark Zuckerberg

Foto: Shutterstock

Elon Musk vs Mark Zuckerberg matš tulekul?

26. juuni 2023 | Uudised

UFC president Dana White jagas 25. juunil enda Twitteri kontol videot, kus ilma ühegi kommentaarita võib näha teda kandmas t-särki, millel suurelt kirjas Zuckerberg vs Musk. Samal päeval lisas ta ka veel küsitluse, et keda tema jälgijad eelistatavad. Esmaspäeva hommiku seisuga juhtis 52,3%-ga Musk.

Strikesports’i Youtube’i kanal jagas enda kanalil lühikest intervjuud Dana White’iga, kus mees ütles, et rääkis nii Zuckerbergi kui Muskiga eelneval õhtul. „Nad on matši osas surmtõsised. Mark võtab sporti väga tõsiselt ja treenib kõvasti. Ta on tegelikult osav Jiu-Jitsu’s. Elon ütles mulle, et inimesed ei pruugi seda uskuda, aga ta kasvas Lõuna-Aafrikas ülesse mitmete kaklustega,“ kommenteerib White. Ta lisab, et matšist tuleks läbi ajaloo suurim spordisündmus, mille kaudu on võimalik heategevuseks koguda mitu sada miljonit dollarit.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel