Sergio de A. Cabral

Sergio de A. Cabral. Foto: Rasmus Kooskora

Eestis elav Brasiilia treener Sergio Cabral: mind motiveerib see, et olen elus ja mul on privileeg töötada sel alal, mida ma armastan!

04. juuli 2020 | Persoon, Uudised

Sergio Cabral räägib, et kui linn algselt suleti, oli tal raske püsida ainult kodus. “Atmosfäär oli veider, kõik olid hirmul,” meenutab ta. Aga pärast mõnda nädalat sai ta minna metsa ja treenida väljas. “Aga mitte jiu jitsut, vaid ainult oma abikaasaga,” räägib ta, et tundis puudust väga oma õpilastest.

Küll aga võitlejale kohaselt ei andnud ta alla. “Mind motiveerib see lihtne fakt, et ma olen elus, mul on hea tervis ja mul on privileeg töötada sel alal, mida ma armastan!” sõnab ta.

Hetkel teeb ta rohkem stabiilsustreeningut liigeste tugevdamiseks ja parandab vanu kroonilisi vigastusi, ent eriolukorrast õppis, et vaimne tervis on sisemise rahu ja meele hoidmise kõige olulisem komponent, mis on oluline pingete ja ebaõnnestumiste vastu võitlemiseks.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel