Eesti võitis EM-il juurde teise medali

01. detsember 2020 | Uudised

Joosep Palm võitis U17 poksi EM-il Sofias pronksmedali.

Palm (60 kg) kaotas 1. detsembril poolfinaalis Toni Sotirovile (Bulgaaria). Kui avaraundis oli pisut parem ehk bulgaarlane ja järgmises Palm, siis viimane raund oli võrdne ja 5:0 võit ülekohtune.

Veerandfinaalis võitis Palm 5:0 Renats Sarovsit (Läti). EUBC valis selle matši päeva parimaks, märkides, et eestlane oli avaraundis rahutu, kuid sai siis treeneritelt head nõu, rahunes ja poksis järgmistes raundides võimsalt.

Aleksandra Meliss (70 kg) kaotas poolfinaalis pealtnäha tasavägises lahingus siiski 0:5 Alnera Brahimile (Kosovo). Meliss korra kukkus.

“Meie ettevalmistus oli keeruline, pidime sõitma teise linna, meie saal oli suletud, kuid me ei andnud alla, valmistusime, siis silmavigastus, kuid tegime seda kõik koos sõbraliku meeskonnaga. Jah, meil on palju, mille kallal töötada, aga sa näitasid iseloomu,” iseloomustas Dmitri Meliss.

Igor Antonov (66 kg) kaotas esimeses matšis 0:5 Paulius Vilkasele (Leedu).

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel