Canelo sai kolme raundiga võidu Yildirimi üle

28. veebruar 2021 | Uudised

WBC ja WBA raskekeskkaalu meister Canelo Alvarez kaitses 27. veebruaril Miami Dolphinsi staadionil tiitleid kohustusliku vastase Avni Yildirimi vastu.

Alvarez kukutas türklase löögiga vastu lõuga 3. raundis. Yildirim poksis raundi küll lõpuni, kuid treener teda rohkem poksima ei lubanud. WBC president Mauricio Sulaiman tunnistas, et Yildirimi tiitlile poksima valides ei teinud WBC parimat valikut.

Alvarez teenis 6 miljonit, Yildirim 2 miljonit dollarit. Staadionile müüdi 15 000 piletit.

Bet MGM-is oli Alvarezi võidu tõenäosus -5000 ehk 100 dollari võitmiseks tuli panustada 5000. Yildirim oli +1200. Tõenäosus, et matš kestab 12 raundi, oli +700.

Alvarez sõlmis selleks matšiks ja järgmiseks lepingu Eddie Hearniga. Alvarez plaanib tänavu poksida neli korda. Tal oli juba enne seda matši kokku lepitud 8. mail kohtumine WBO meistri Billy Joe Saundersiga. Septembris on plaanis IBF-i meister Caleb Plant või Plantiga kohtuv David Benavidez. Ilmselt poksib Alvarez ka detsembris. Ta on öelnud, et kindlasti tahaks poksida ka Jermall Charloga.

McWilliams Arroyo TKO5 Abraham Rodriguez (WBC Interim Flyweight Title)

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel