Bec Rawlingsit on koroonaajal aidanud Only Fans

08. oktoober 2020 | Uudised

Bec Rawlings on tänavu võidelnud korra. Viimased kaheksa kuud on teda aidanud aga Only Fans ehk siis netikülg, kus inimesed müüvad fännidele oma pilte ja videosid.

„Selleta oleks ma hädas,” tunnistas austraallanna. „Ma olen alati endast pilte sotsiaalmeediasse pannud ja miks siis mitte teenida sellega raha endale, mitte Facebookile või Instagramile.”

Only Fansis jääb Rawlingsile 80 protsenti tulust. 2016. aastal asutatud netiküljel on tänaseks enam kui 30 miljonit kasutajat, kellest umbes 450 000 pakuvad oma pilte müügiks. Kokad pakuvad retsepte ja meikijad näpunäiteid.

Võitlejatest on seal veel näiteks Jessica Penne, Jessica Eye, Claudia Gadelha, Hannah Goldy, Barb Honchak, Katharina Lehner ja Cindy Dandois, UFC ringitüdrukutest Brittney Palmer ja Arianny Celeste. Dandois oli koroona tõttu sunnitud sulgema oma spordiklubi. PFL, kus Dandois võitleb, tühistas tänavuse hooaja. Ühe vabavõitlusmänedžeri sõnul teenib üks tema võitleja Only Fansist kuus 15 000-25 000 dollarit.

Only Fans kogus ootamatut kuulsust, kui sellega liitus Bella Thorne ja teenis nädalaga sealt üle 2 miljoni dollari. Vaesemad Only Fansi staarid pahandasid, et Hollywoodi staarid ei peaks käima sellistes kohtades neilt kliente üle löömas, kuid Only Fansis on näiteks ka räppar Cardi B.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel