Astrid Johanna Grents. Foto: Team Estonia

TAGASIVAADE I Astrid Grents ERR-is: Euroopa mängude medal on mu jaoks seni suurima väärtusega

26. september 2023 | Uudised

Astrid Johanna Grents võitis sel suvel Euroopa mängudel taipoksis kuldmedali kaalukategoorias 60 kg. Järgmisel aastal on tema soov saada MM-i kuldmedal, vahendas ERR.

Astrid Johanna rääkis ERR-ile Euroopa mängudest, et igas kaaluklassis olid kaheksa Euroopa parimat ja korralduslik pool oli ka väga hea ja see oli väga suure mastaabiga üritus. Ta lisas, et tal oli uhke tunne seal osaleda ja kuldmedal tähendab tema jaoks seda, et ta saab oma spordiala natuke laiemale publikule tutvustada, sest taipoks ei ole Eestis veel nii populaarne.

Foto: Team Estonia

Astrid Johanna rääkis ka, et peab võistlustel enda tugevuseks rahulikuks jäämist – kui ta läheb emotsioonidega kaasa, hakkab vigu tegema. Nõrkuseks aga vähest sportlikku agressiivsust. Ta selgitas, et on ehk natuke liiga sõbralik võitleja – sportlikku agressiivsust oleks pigem juurde vaja.

Foto: Team Estonia

Ta ütles ka ERR-ile, et soovib järgmisel aastal tulla taipoksis maailmameistriks. Euroopa mängude medal on tema sõnul seni võidetud medalitest tema jaoks kõige suurema väärtusega.

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel