Yakuza Fight 5: tulemused

09. märts 2019 | Uudised, Yakuza Fight

Rakveres peeti 9. märtsil Yakuza Fight 5.

K-1 (-71 kg) 4 MEHE TURNIIRI POOLFINAALID

Ott Remmer (EST) lõi küll lõpus Damian Piskorzi (POL) pikali, kuid kaotas 0:3. „Ärkasin alles 3. raundis,“ ütles ta.

Sergei Makejev (EST) alistas tasavägises matšis 2:1 Don-Jelayo Soemotiko (NLD).

Poks, -72,5 kg (4 raundi). Deniss Kormilin (EST) alistas ühehäälse otsusega Valentin Zbrožeki (UKR, 5-7-1). Ukrainlane on nüüd kaotanud kuus matši järjest.

K-1 (+91 kg). Jan Beljajevi (EST) matš Lukasz Szmajdaga (POL) läks lisaraundini. Kommentaator Edvin Erik Kibus ja ülekannet vaadanud poolakad (keda oli tohutult palju) arvasid, et poolakas oli aktiivsem (kuigi väga napilt), kuid võit anti 3:0 Janile. Autasu andis üle Gago Drago.

K-1 (-79 kg). Hendrik Themas (EST) pommitas nii palju Aleksandr Sviridi (BLR) reit, et kohtunik lõpetas kohtumise 2. raundis. Hendrik viskas selle peale väikese võidusalto. Kevin Renno näole tema nurgas valgus selline naeratus, et ta oleks tahtnud kogu maailma kallistada.

K-1 (-81 kg). Roman Zõbin (EST) ja Jussi Pirttikangas (FIN) liikusid graatsiliselt kui balletitantsijad. Zõbin lõi siis 2. raundis aga põlvega nii, et soomlane kükitas. Eestlase jalalöök tõi vastase põrandale ka 3. raundis. Võit 3:0.

K-1 (-77 kg). Veidi pikem ja seetõttu kergelt küürus Maikel Astur (EST) tuli Dmitri Filippovi (BLR) vastu jalakaitsmeteta, vastane kaitsmetega. Rahvas hakkas kohe hüüdma: „Mai-kel! Mai-kel!“ Tundus, et kui Maikel kaitset jälle rumalalt lahti ei jäta, siis ta võib ju täiesti vabalt võita. Valgevenelane tagus teda küll teravalt low kick’idega. Rammstein, mis oli vahepeal otsa saanud, alustas jälle. 2. raund tundus ettevaatlikum. Passiti. Mõlemad jätsid siiski ka kaitsesse augud ja olid õnnega koos, et nokauti ei lennanud. 3. raundis tabas Maikel vastast tallaga lõua alla. Lõpusekunditel ründas ka ägedalt ja trikitas. Matš 2:1 meie mehele. Maikel vajus pärast võitu põlvili ja tänas vanakuradit. „Me teeme kolmanda ka veel temaga!“ hüüdis ta lõpetuseks.

Vabavõitlus (-80 kg). Dmitri Ivanov (EST) – Igor Buidovitš (RUS). Ivanov viis vastase poolteist minutit enne avaraundi lõppu maha ja tagus teda raundi lõpuni kätega. Vastane kaitses. 2. raundi alguses kordus sama: venelane maha ja minut tagumist, kuni matš lõpetati. Venelase nina oli verine ja ta jäi veel tükiks ajaks istuma. Ivanov, kes paistis ka palju kogukam, käis uurimas, kas kõik on korras ja palus plaksutada venelasele, kes viimasel hetkel asendas loobunud võitlejat.

Nelja mehe turniiri finaal: Makejev hakkas alguses suruma, kuid avaraundi lõpp kuulus ilmselt Piskorzile. Järgmises raundis lõi irokeesisoenguga nooruk eestlase pikali. Makejev aga kosus nii hästi, et üritas pöördega lööki pärast seda. Lõpuraund oli tasavägine, kuid poolakas võitis.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel