Foto: Freepik

3 viisi, kuidas poks meid keerulistel aegadel toetada võib

10. aprill 2024 | Uudised

On teada, et poksimine mõjub hästi meie füüsilisele tervisele, ent ära ei tohiks unustada, et poksiga tegelemisel on mitmeid kasutegureid ka meie vaimsele tervisele. Veebileht wbcme.co.uk pani kirja kolm viisi, kuidas poks meid keerulistel aegadel toetada võib.

Aitab leevendada stressi

Poks aitab trenni ajaks lülitada välja välismaailma ning olla hetkel kohas. Kui poksid, keskendud vaid sellele, mida sa parajasti teed. See aitab stressi leevendada ning muremõtted seljataha jätta.

Poks aitab trenni ajaks lülitada välja välismaailma ning olla hetkel kohas.

Foto: Freepik

Parandab unekvaliteeti

Regulaarne poksimisega tegelemine aitab parandada unekvaliteeti. Pärast pikka poksitrenni on keha füüsiliselt väsinud ja vajab rohkem unetunde, et taastuda. See aitab kiiremini magama jääda, ilma et muremõtted piinaks.

Poks aitab leida tasakaalu

Poksija Miranda Kamal on öelnud, et võit ja kaotus ei olegi väga erinevad – need on vaid kaks viisi, kuidas välismaailm sind näeb. See aitab näha tasakaalu kogu elus.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel