10 veidraimat MMA-võitlejat

18. juuli 2018 | Uudised

Lowkickmma.com võttis kokku kõige segasemad MMA-võitlejad. Võitlejaid ja liigasid on palju ja kuidagi peab silma jääma.

Charles „Krazy Horse“ Bennett on arreteeritud mitu korda, põhjuseks narkootikumid, rööv ja vägivald. Ürituse Pride Shockwave 2005 lava taga kägistas Cristiano Marcello kaamera ees Bennettit, kes kaotas teadvuse ja väitis hiljem, et lõi nokki Wanderlei Silva. Sellest videot pole ja selle üle vaieldakse endiselt. Bennett naljatas aastaid hiljem, et brasiillane ei saanud teda kätte. „Sest ma olen neeger ja ma jooksen kiiresti,“ ütles ta.

Vaikne ja sügavalt usklik Diego „The Nightmare“ Sanchez oli saate „The Ultimate Fighter“ esimesel hooajal mees, kes mediteeris ajal, kui teised ümberringi rabelesid. Enne võitlust meeldis talle aga täiest kõrist „Jess!“ karjuda, et end „vastavale tasandile“ viia. Vahel samal ajal hundiratast visates. Sanchez uskus, et Dan Quinn on avastanud vee- ja suhkrulehesegu, mis teeb imesid (konkreetselt kaotas tema kallima rinnast kahe nädalaga kühmu).

Venelane Vjatšeslav Datsik on kuutõbine: ta paneb vastastele peaga kõhtu, jalaga kubemesse, näppudega silma. Pigistab munandeid. Kord lõi ta kohtunikku näkku ja rüseles temaga üle nööride ringist välja. Datsik arreteeriti 2007. aastal röövi eest ja paigutati vaimuhaiglasse, kust ta põgenes 2010. aastal paljakäsi aeda painutades. Ta palus Norras poliitilist varjupaika, kuigi oli inimene, kes kasutab natsisümboolikat. Aasta hiljem toodi Datsik tagasi Venemaale, kus ta istus viis aastat trellide taga. Pärast seda arvas ta, et vaja on korda luua bordellides ning ajas alasti kliente ja prostituute tänavale. Politsei tuli muidugi jälle.

„Nick Diazest hullumeelsemat pole,“ ütles tema treener Cesar Gracie. Kui Diaz oli pidanud suure rahamatši Georges St-Pierre’iga, ütles ta meediale, et ei oska maja osta, sest pole seda koolis õppinud. Ta lisas: „Ma pole kunagi makse maksnud ja lähen ilmselt vanglasse.“ Kui Diaz kaotas 2006. aastal UFC-s Joe Riggsile, olid nad mõlemad sunnitud minema haiglasse, Diaz alustas seal aga uuesti kaklust, kuigi Riggsil oli nõel veenis.

Matt „The Fighting Hippy“ Horwich oli noorena kodutu narkomaan, kes hakkas kristlaseks ja MMA-võitlejaks. Horwich on tuntud intervjuude poolest, kus ta tsiteerib piiblit ja kiidab teadust. Ta teatas pärast võitu Thales Leitese üle, et kirjutab luuletust universumi laienemisest.

Jason „Mayhem“ Miller oli veider juba võitlejana, aga muutus veidramaks, kui ta 2012. aastal võitlemisest loobus. Ta tabati alasti kirikus, mida ta oli aerosooliga rüvetanud. Saates „The MMA Hour“ teatas Miller, et on tegelane filmist „Here Comes The Boom“ ja tormas siis välja. Kõige veidram oli aga intervjuu HBO saates „Real Sports“, mille ajal Miller värvis küüsi ja tunnistas, et urineeris oma kallima peale, kuna kallimale see meeldis.

Dan Quinn oli mees, kes segas kokku vee- ja suhkrulehesegu, mis pidi sulatama rasva ja ravima vähki. Quinn palus kuulsustel sõna levitada. Diego Sanchez jäigi uskuma, Joe Rogan ja Dana White saatsid Quinni aga puu taha, mille peale Quinn tahtis Roganiga võidelda ja ähvardas UFC presidendi maha lüüa.

Luke Cummo soovis „TUF 2-s“, et tema voodi oleks peaga põhja, sest siis on chi Maaga joonel. Samuti soovitas ta juua oma uriini, sest see pidavat ravima. Politsei tabas ta pilves peaga roolist, aga Cummo sõnul oli ta taimetoitlasena reageerinud halvasti kanatiibadele. Cummo üritas Youtube’is teha sarja dinosaurusest, kes aitab maailma päästa.

Matt Major oli mingil eluperioodil kodutu. Ta andis MMA-ajaloo ühe veidraima intervjuu, milles teatas, et on kobras augus ja talle meeldib olla pimedas tunnelis. Ta arvas, et tema järgmisse matši sekkuvad vampiirtulnukad. Ühes teises intervjuus ütles Major, et on Conor McGregori isa.

42-aastane Jonathan Ivey (32-57) on võidelnud ligi 20 aastat. Ta on võitlustel võtnud „Karate Kidi“ kurepoosi. 2008. aastal sai ta tuntuks sellega, et prantsatas lamavatele vastastele otsa WWE-stiilis, küünarnukiga. Ivey värskeim vemp oli äsja Travis Fultoni lollitamine. Ivey teeskles, et tal pistab küljes, külvas siis aga Fultoni üle rusikasajuga. Seejärel andis ta Fultonile võidu, sest tal on Fultonist tätoveering ja Fulton on tema eeskuju.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel