Foto: Erakogu

UFN RAKVERE I ZhoraXXL: kui suudad ringis lööke vastu võtta, oled ka elus vastupidavam

12. november 2022 | Underground Fight Night, Uudised

Jevgeni Ravluševits, võitlejanimega ZhoraXXL, kes võtab 3. detsembril osa Rakveres toimuvast spordivõitlusõhtust UFN, treenib Hispaanias Lloret de Maris treener Albino käe all. Ta usub, et kui suudad ringis lööke vastu võtta ega karda neid, oled ka elus vastupidavam. Poks on talle mõjunud väga hästi – ta arvab, et kui ta poksiga ei tegeleks, tegeleks ta muu jamaga – sellepärast eelistab ta võidelda.

ZhoraXXL meenutab, et esimeses poksitrennis tundis ta eelkõige kergust ning ütleb, et naudib poksimise juures kõige enam sparringut.

Mees peab oma kõige suuremaks eeskujuks oma ema. Sotsiaalmeedias ta enda sõnul sportlasi ei jälgigi – tal on enda sõnul sotsiaalvõrgustik selleks, et ennast näidata. Tema Instagram on @zhoraxxl.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ZhoraXXL Sport (@zhoraxxl_sport)

ZhoraXXL usub, et iga saavutus poksis on oluline ja kõik saavutused olenevad üksteisest. Kuid tema mõtted kaotamisest erinevad ehk tavapärasest poksijast. Ta arvab, et kaotamine on mõnikord kasulikumgi kui võit. „Kui kaotad, ole kannatlik ja treeni end tugevamaks,“ annab ta nõu.

Tema tavaline päev näeb välja selline – ta ärkab kell 7-8, sööb, teeb viis korda nädalas kaks trenni päevas ja läheb kell 22-00 magama.

ZhoraXXL neli põhjust tegeleda poksiga: 

  • Distsipliin
  • Selge mõistus
  • Enesekindlus
  • Hea löök on alati kuuevarrukas!
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel