Allan Volosatõh vs Bohdan Oliinyk. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

YAKUZA FIGHT I Selgusid Yakuza Fight 6 NEW ERA võitjad

16. märts 2024 | Uudised, Yakuza Fight

16. märtsi õhtul toimus Rakvere Spordikeskuses võitlusõhtu Yakuza Fight 6 NEW ERA. Toimus kaks K-1 4-mehe turniiri ning lisaks kohtusid ringis Sigrid Kapanen ja Tšehhist pärit Tereza Dvořákovága. Selgunud on võitlusõhtu võitjad.

Esimese turniiri poolfinaali tulemused:

Allan Volosatõh vs Bohdan Oliinyk matši võitis kohtunike otsusega Allan Volosatõh. „Kunagi ei tohi oma vastast alahinnata. Valmistun  alati raskemaks matšiks – proovin teha kõik mis saan, et võita,” lausus Volosatõh pärast kaalumist.

Kunagi ei tohi oma vastast alahinnata.

Markus Mittal vs Tymur Didiaiev matši võitis kohtunike otsusega Tymur Didiaiev. „Mul on hea meel osaleda,” sõnas viimane reede õhtul pärast kaalumist.

Teise turniiri poolfinaali tulemused:

Dmitri Salamatin vs Hendrik Themas matši võitis kohtunike otsusega Dmitri Salamatin. ”Vastasel pole vahet. Sa võid öelda mulle, et tõuse üles ja ma olen valmis,” lausus Salamatin oma vastase Themasi kohta pärast kaalumist.

Marko Šults vs Raimonds Aukštikalnis matši võitis kohtunike otsusega Raimonds Aukštikalnis. Kas Aukštikalnis lootis poolfinaalis teistsugust vastast kui Šults? ”Lootus on L-tähega inimestele. Mina tulin võitma,” vastas võitleja pärast kaalumist.

Lootus on L-tähega inimestele. Mina tulin võitma.

Superfight K-1 Pro Fight women -63,5 kg naised:

  • Sigrid Kapanen vs Tereza Dvořáková matši võitis lisaraundiga 2-1 Sigrid Kapanen. Kapanen arvas reedel pärast kaalumist, et tema eeliseks vastase ees on pikkus. „Mul on omad plaanid,” lausus ta.

Sigrid Kapanen. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Finaal:

  • Allan Volosatõh vs Tymur Didiaiev matši võitis kohtunike ühehäälse otsusega Allan Volosatõh.
  • Dmitri Salamatin vs Raimonds Aukštikalnis matši võitis nokaudiga Raimonds Aukštikalnis.

K-1 4-mehe turniiri -80kg Raimonds Aukštikalnis. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel