Marko Šults. Foto: Mirjam Veisner

YAKUZA FIGHT I Marko Šults turniirist: tuleb, kes tuleb – keskendun ettevalmistustele

30. jaanuar 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Võitlusspordiõhtu Yakuza Fight 6 toimub Rakvere Spordikeskuses 16. märtsil. Teiste võitlejate seas astub ringi Marko Šults, kes ütles GoodFight’ile, et kui sai kutse osaleda Yakuza Fight`il, siis pikalt ta ei mõelnud – matši pakkumiste üle on tal alati hea meel ja eriti hea on meel siis, kui tegemist on turniiriga.

Marko keskendub eelkõige ettevalmistustele

Võitlusõhtu muudab sellel korral huvitavaks asjaolu, et kui tavaliselt saavad sportlased varakult valmistuda ette oponendiga kohtumiseks, siis seekord saavad nad alles kaalumisel teada, kelle vastu nad ringis lähevad. Marko ei näe, et selline ümberkorraldus ja nii-öelda “loosiõnn” midagi muudaks – ta valmistub kõigeks ja kõigiks ning keskendub enda tugevustele. “Keskendun ettevalmistustele. Tuleb, kes tuleb,” leiab ta ja lisab, et ettevalmistustel võitlusõhtuks midagi uut ei ole. Ta teeb korralikult trenni ning kui vaja, siis kuulab keha, et 16. märtsiks võimalikult heas vormis olla.

Keskendun ettevalmistustele. Tuleb, kes tuleb.

Marko Šults. Foto: Mirjam Veisner

Enamus Eesti fighte`reid on erinevatel eluetappidel koos treeninud

“Eestis on enamus fighte`rid erinevatel eluetappidel koos treeninud või erinevatel sparringutel kokku puutunud. Kõik nagunii teavad kõiki,” lausub Marko selle kohta, kui “loosiõnn” toob esimeseks vastaseks Hendrik Themasi, kellega esimene on samas klubis treeninud ja kellega koos sparrib.

Monika Kuzmina

Vaata veel