XPLOSION! FOTOD JA VIDEO! Albert Starikov: tuli nii, nagu välja tuli

18. jaanuar 2021 | Uudised, Xplosion Fight Series

Albert Starikov sai Xplosioni poksimatšis punktivõidu Sergei Bogatovi üle.

Võitja jäi matšiga rahule: „Võib-olla natuke kergemalt lõime ja seetõttu tundus natuke kohmakas. Sergei on hea poksija, kuigi paarkümmend aastat polnud poksinud. Tuli nii, nagu välja tuli.”

„Iga sportlane tahab alati võistelda ja seetõttu oli väga meeldiv sellel võitlusõhtul poksida,” ütles Albert.

Starikov sündis 1973. aastal Permis, kuid kolis 1985. aastal Tallinna. Ta treenis Karl Lemani poksiklubis. Starikov on üheksakordne Eesti meister. Sellest enam polnud enne Ainar Karlsonit suutnud keegi. Enamasti tunnistati Starikov meistrivõistluste kõige tehnilisemaks poksijaks. Starikov on osalenud EM-idel ja MM-idel. Kaks korda võitis ta Soomes turniiri Gee Bee. Ta on võitnud Moskva lahtised meistrivõistlused ja jõudnud finaali AIBA turniiril Liverpoolis. Praegu on ta treener poksiklubis Sofron.

Sergei Bogatov võitis esimese Karl Lemani mälestusvõistluse, mis peeti 1993. aastal.

Starikovi ja Bogatovi kohtumise ringikohtunik Aleksander Makušin on viiekordne Eesti meister. 2017. aastal pidas ta 57-aastasena Warrior Fightil matši Tõnis Grinkiniga.

VAATA TÄISPIKKA MATŠIVIDEOT! 

FOTOÜLEVAADE! 

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel