Foto: Freepik

Viis põhjust, miks kaasata personaaltreener poksitrenni tegemisele

09. jaanuar 2024 | Uudised

Kui oled kunagi proovinud kaalust alla võtta või vormi saada, siis tead, kui raske see teekond olla võib. Olenemata sellest, kas oled alles algaja või kogenud trennitegija, võib olla lihtne pettuda, kui tulemused ei tule nii kiiresti kui sooviksid ning keegi tagant ei tõuka. Veebileht bxrlondon.com pani kirja viis peamist põhjust, miks võiks poksitrenni tehes appi võtta personaaltreener ja kuidas see treeningule oluliselt kaasa võib aidata.

Toetus

Hea personaaltreener pakub palju enamat kui lihtsalt treening. Kõigi eesmärgid on erinevad, mistõttu läheneb personaaltreener kõigile individuaalselt. Ta koostab üksikasjaliku plaani, mis aitab sul oma eesmärke saavutada ning lisab treeningukavasse laia valiku erinevaid harjutusi.

Koostöö

Personaaltreener teeb kliendiga koostööd vastavalt viimase vajadustele ja eelistustele. Lihtne on langeda samadesse treeningharjumustesse ilma uusi harjutusi proovimata, kuna kardetakse, et tehakse midagi valesti. Personaaltreener näitab, kuidas liigutusi õigesti ja tõhusalt sooritada ning aitab leida sinu jaoks sobiva kava, mis viib eesmärkide suunas.

Personaaltreener näitab, kuidas liigutusi õigesti ja tõhusalt sooritada ning aitab leida sinu jaoks sobiva kava, mis viib eesmärkide suunas. 

Emotsionaalne tugi ja motivatsioon

Üksinda treenides võib motivatsioon kiirelt kaduda ja end on lihtne veenda, et lähen trenni hoopis homme. Personaaltreener aitab sul jääda vastutustundlikuks ning mitte alla andma. Lisaks pakub ta ka emotsionaalset tuge.

Õige tehnika

Ükskõik, kas soovid õppida vana või uut harjutust õigesti tegema, siis personaaltreener oskab seda teha. Õige tehnika aitab vältida vigastusi ja treenib õigeid lihasgruppe. Personaaltreener omab teadmisi, mis aitab sul saavutada oma eesmärke ning samal ajal kaitseb sinu tervist.

Õige tehnika aitab vältida vigastusi ja treenib õigeid lihasgruppe.

Tulemuste saavutamine

Selleks, et saavutada pikaajalisi tulemusi, on vaja leida tasakaal töö, perekonna, vaba aja ja trenni tegemise vahel. Personaaltreenerid annavad teavet ka selle kohta, kuidas elada tasakaalustatud elu, mis aitab sul tulemusteni jõuda.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel