VIDEOD! Malaisias peeti õhtuga mitu tiitlimatši

15. juuli 2018 | Uudised

14. juulil kohtusid Kuala Lumpuris WBA kuni 67-kiloste meeste matšis tiitlikaitsja Lucas „The Machine“ Matthysse ja Manny Pacquiao.

Pacquiao oli avaraundis aktiivsem. 2. raund oli võrdsem, kuid „Pacmani“ paremusega. 3. raundis kukutas Pacquiao Matthysse vasakhaagiga. 5. raundis sai Matthysse löögi meelekohta ja laskus hetkeks põlvele. Matš lõppes 7. raundis, kui Pacquiao saatis Matthysse kolmandat korda põrandat nuusutama. See oli Pacquiao esimene nokaut pärast 2009. aastat.

Ta sai küll „kõigest“ WBA tavatšempioniks. Selle kaalu supertšempion on WBA-s Keith Thurman.

Õhtu teises tiitlimatšis käis kaotuseta WBA kergekärbeskaalu tšempion Carlos „CCC” Canizales (21-0-1, 17 KOs) Venezuelast üle hiinlasest Lu Binist (1-1, 1 KO). Ta kukutas Bini 11. raundis ja lõpetas teise nokaudiga sekund enne lõppu.

35-aastane endine tšempion Moruti Mthalane (36-2, 24 KOs) LAV-ist võitis vakantse IBF-i kärbeskaalu tiitli matšis pakistanlase Muhammad Waseemi (8-1, 6 KOs). Mthalane domineeris kogu matši vältel ja kuigi Waseem saatis ta 11. raundis põrandale, võitis Mthalane lõpuks punktidega.

Õhtu neljas tiitlimatš oli ehk vähem tähtsam, sest kaalul oli ajutise WBA sulgkaalumeistri vöö. Kaotuseta Jhack Tepora (22-0, 17 KOs) Filipiinidelt võitis vakantse vöö võiduga mehhiklase Edivaldo „Indio” Ortega (26-2-1, 12 KOs) üle. Matš oli tasavägine, kuid lõppes ootamatult 9. raundis, kui Tepora tabas Ortegat haagiga. WBA selle kaalu tavatšempion on Jesus Rojas ja supertšempion Leo Santa Cruz.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel