UFN Rakvere 03.12.22: Sander Reemets vs Matteus Lehiste. Foto: Maria Kilk

VIDEO JA FOTOD! UFN RAKVERE I Sander Reemets: kogu elu ongi üks võitlus

07. detsember 2022 | Underground Fight Night, Uudised

3. detsembril toimus Rakveres tipptasemel võitlusspordiõhtu Underground Fight Night. Sander Reemets tegi tehnilise nokaudi teises raundis. Ta kiitis, et UFN-il oli väga äge publik ja tänas ka oma sponsoreid. „Te olete vägevad. Mu toetajad on minuga algusest peale kaasas käinud ja siiani usuvad minusse, see on vapustav,“ räägib ta.

Sander räägib, et arvab, et talle tõi võidu see, et ta tundis end vabamalt. „Hakkan show ja publikuga harjuma ja juba vaikselt naudin,“ ütleb ta. „Tegin enda asja, mida olin neli kuud harjutanud.“

Samas leiab ta, et vastast ei tohiks kunagi alahinnata – alati võib tulla üllatusi. Teises raundis ta aga tundis, et on vastasest üle.

UFN Rakvere 03.12.22: Sander Reemets vs Matteus Lehiste. Foto: Maria Kilk

Otsest plaani, millal jälle ringi minna, Sandril ei ole. Kui midagi pakutakse, on ta valmis osalema.

Mees on enne UFN-il kõik kuus matši kaotanud, nii et see võit oli õige magus – tema sõnul lausa kirss tordil. Ta ütleb, et tal on oma unistused ja siht ning kaotuste pärast ta norgu lasknud ei ole. Just kaotused õpetavad kõige rohkem. „Tuleb lihtsalt edasi teha ja õppida oma vigadest. Kaotus on ainult õppetund. Täna on hea olla. Homme on võit juba minevik, nii et tuleb uuesti trenni teha,“ ütles ta võidupäeval.

UFN Rakvere 03.12.22: Sander Reemets vs Matteus Lehiste. Foto: Maria Kilk

Ta lisab, et on võidelnud terve elu – kogu elu ongi üks võitlus. Norgu pead lasta ei tasu!

GALERII: Maria Kilk

Kerli Pähkel

Vaata veel