Marko Šults vs Raimonds Aukstikalnis. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

VIDEO I YAKUZA FIGHT I Marko Šults kaotusest: taastun, teen analüüsi ja lähen edasi

21. märts 2024 | Uudised, Yakuza Fight

Marko Šults võttis laupäeval, 16. märtsil osa Rakvere Spordikeskuses toimunud võitlusõhtust Yakuza Fight 6 NEW ERA. Šultsi vastaseks oli teise turniiri poolfinaalis Raimonds Aukštikalnis. Aukštikalnis võitis kohtunike otsusega.

Fännid Marko Šultsist

Goodfight`i uuris pärast matši võitlejalt, kuidas viimane kaotuse vastu võttis. Šultsil oli tagaruumis ka väikeseid fänne, kes kinnitasid, et on sportlase poolt. „Ta on Leader klubist – ta on kõige parem. Ta oli väga hea, aga millegipärast kaotas,“ leidis üks fännidest.

Ta on Leader klubist – ta on kõige parem. Ta oli väga hea, aga millegipärast kaotas.

Ka teine fänn kinnitas, et on Šultsi poolt, kuna viimane on Leader klubist. „Olen terve Leader`i klubi poolt,“ lausus ta ja lisas, et ka tema ise poksis varem.

Raimonds Aukstikalnis vs Marko Šults. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Esimene fänn sõnas samuti, et ka tema tegeles poksiga, aga praegu maadleb.

Šults kaotusest

Kui üldiselt tahavad sportlased olla pärast kaotust üksinda, siis Šults pole päris selline sportlane, kes jääb üksinda ja pole nõus rääkima. „Mis siin ikka rääkida. Pean natuke järele mõtlema ja analüüsima, mis valesti läks ja muud polegi midagi teha. Taastun ära, teen analüüsi ja lähen edasi,“ nentis ta ja lisas, et teda vedas ilmselt alt asjaolu, et ta pole kunagi tegelikult nii kõrges kaalus võistelnud.

Marko Šults vs Raimonds Aukstikalnis. Foto: GoodFight, Evelin Kruus

Taastun ära, teen analüüsi ja lähen edasi.

„Minu võistluskaal on jäänud sinna 75-77 kg kanti. Tegelikult ma ju alustasin üldse 71-s. Arvan, et lihtsalt jäin massilt natuke alla. See on üks asi. Muus osas pean lihtsalt analüüsima.“

Monika Kuzmina

Vaata veel