VIDEO! Extreme Rulesil võisteldi Intercontinental tšempioni vööle

16. juuli 2018 | Uudised

15. juulil peeti Pittsburghis WWE Extreme Rules, kus Intercontinental tšempioni tiitlimatšis läksid vastamisi Dolph Ziggler ja Seth Rollins.

Tegemist oli Raudmehe matšiga, kus ajalimiit 30 minutit. Võidab see, kes suudab selle aja sees rohkem võita. Kui 5 minutit oli maadeldud, läks Rollins 1:0 ette. Ziggleril oli kaasas Drew McIntyre ja kui tema otsustas sekkuda, sai Ziggler miinuspunkte. 10 minuti möödudes juhtis Rollins 3:0, kuid oli meelemärkuseta ja Ziggler vähendas vahet.

Normaalaeg lõppes viigiga ja tundus, et sellest Zigglerile piisab tiitli säilitamiseks, aga kuulutati välja lisaaeg. Ziggler võitis ikkagi.

WWE Championshipi tšempion on novembrist olnud AJ Styles ja on ka edasi, ohvriks seekord Rusev. WWE United States Championshipi tiitlimatšis oli Shinsuke Nakamura üle Jeff Hardyst.

Naiste Raw’ tšempion on endiselt Alexa Bliss, kes ka kordusmatšis sai jagu Nia Jaxist. Pileti üritusele ostis ka Ronda Rousey ja tuli Blissi püüdma, kuid Blissi võitu see ei seganud. Naiste Smackdowni tšempionimatšis alistas Carmella Asuka.

The Bludgeon Brothers alistas Smackdowni paarismaadluse tiitlimatšis Team Hell No ja The B-Team alistas Raw’ paarismaadluse tiitlimatšis Matt Hardy & Bray Wyatti.

Kevin Owens alistas Teraspuuri matšis Braun Strowmani. Bobby Lashley alistas Roman Reignsi. Finn Bálor alistas Baron Corbini.

Brock Lesnar välja ei ilmunud ja Raw’ boss Kurt Angle teatas, et kui ta 16. juulil ka välja ei ilmu, jääb ta Universal tšempioni vööst ilma.

Esimene Extreme Rules toimus 2009. aastal.

VAATA VIDEOT!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel