Uku Jürjendal valmistub Leedus Sergei Maslobojeviga

23. juuli 2021 | Number One Fight Show, Uudised

Uku Jürjendal peab 7. augustil Number One Fight Show’l kikkpoksimatši Fjodor Koltuniga.

Uku viibib hetkel treeninglaagris Leedus Sparta Fight Gymis, kus põhiliseks partneriks on kuulsa kikkpoksisarja Glory võitleja Sergei Maslobojev, hüüdnimega Kuvalda. „Kuna Eestis ei ole minu kaalus treeningpartnereid, kellega tõsist tööd teha, siis keskendume siin rohkem sparringutele, millest on kodumaal puudus olnud,” selgitab Uku.

„Ettevalmistused on läinud hästi. Oleme seekord väga põhjalikud olnud,” jätkab Uku, kelle kikkpoksitreener on muidu praegu Aleksei Kurdin ja füüsilise ettevalmistuse treener Kaido Leesmann. „Treeningplaan on olnud muutuv. Mida lähemale matšile, seda kiiruslikumaks, teravamaks ja lühemaks on läinud trennid. Jõu- ja vastupidavustöö on hetkel juba minimaalne. Keskendun praegu rohkem löömisele: lapad, kott, sparringud.”

Koltun on WKN-i Euroopa meister. Kohtumine ei toimu küll WKN-i tiitlile, kuid vastane on Ukul tugev. Mida Uku arvas Fjodori intervjuust Good Fightile?

„Suure suuga poiss on.”

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel