UFN Tartu: Ott Remmer. Foto: Maria Kilk

UFN Tartu tõi kohale täismaja: võitlusõhtu tulemused

17. oktoober 2022 | Underground Fight Night, Uudised

Eelmisel laupäeval toimus spordiklubis Corsagym UNDERGROUND FIGHT NIGHT, mille korraldaja Gert Goršanov sõnas, et UFN on iga korraldusega ainult paremaks läinud. „Iga võistlusega näen ja tajun, mida järgmisel korral taas paremini teha. Samuti kuulan külastajate tagasisidet, mis on üks olulisemaid faktoreid võitlusõhtute veel paremaks korraldamiseks,“ lausub ta.

UFN TARTU 15.10.22 Gert Goršanov. Foto: UFN, Maria Kilk

Toome teieni ka UFN Tartu tulemused.

Miks otsustas Gert UFN-il oma elukaaslase kätt paluda?

Gert palus aplauside ja rõõmupisarate saatel võitlusõhtul oma elukaaslase kätt. Kuidas õnnestus tal seda kõigi ees saladuses hoida ja miks just poksivõitlusõhtu käe palumiseks? Gert tunnistab, et mõte mõlkus tal peas juba pikka aega ning oli koguaeg mõelnud, et kuidas seda ellu viia. Kui tekkis mõte elukaaslase sünnipäeval poksivõitlus korraldada, siis tuli pähe ka mõte, et miks mitte poksiringis kogu publiku ees tema kätt paluda – siis on asi kindel ja taganemisteed enam ei ole. Ka polnud siis sünnipäeva varjus lillede ostmine ja elevuses olemine läbinähtavaks – nii saigi Gert plaani kuni viimase minutini kõigi eest varjata. „Aus olla, siis oma sportlasekarjääri jooksul nii rammumehes, poksis kui kulturismis ei mäleta, et nii närvis oleksin olnud. Mind valitses kirjeldamatu ärevus. Oleme olnud koos juba 13 aastat ja millegipärast tundsin, et nüüd on õige hetk seda teha. Ta on naine, kes sõltumata kõigest, on sõna otseses mõttes nii heas kui halvas alati mu kõrval olnud,“ selgitab Gert ja lisab, et pulmakuupäevaks on paika pandud 12. august 2023 – nii on aega korraldus rahulikult läbi mõelda ja see ellu viia. „Meie abielu ei ole nagu UNDERGROUND FIGHT NIGHT, mida iga korraga paremaks muuta ja külastajatelt tagasisidet oodata. Teeme seda üks kord ja see päev peab tulema esimesel korral täiuslikult!“

UFN Tartu: Gert Goršanov ja Annika Luik. Foto: Maria Kilk

Kui tavapärane on see, et UFN toob kohale täismaja?

Laupäevasel võitlusõhtul oli saal rahvast täis ja Gert tõdeb, et kuue korraldusaasta juures on tema suureks üllatuseks UFN-i ajal saal alati täis olnud. Seekord pidid nad ka piletite müüki piirama, sest spordiklubi Corsagym ei mahuta üle 200 istekoha. „Nii pidimegi paljud huvilised ukse taha jätma. Teisalt on piletid müügil alati 2 kuud enne võistluseid, nii et kõigil olid pileti soetamiseks võrdsed võimalused. Täismaja on alati tingitud ka arvatavasti sellest, et me ei tee live`i. Meie moto on, et kui tahad näha head võitlussporti, siis pead päriselt ka kohale tulema – sellest ka nimi UNDERGROUND FIGHT NIGHT,“ räägib Gert selle kohta, kui tavapärane on see, et UFN toob kohale täismaja.

UFN Tartu: Ott Remmer vs Levan Guruli. Foto: Maria Kilk

Kelle matš Gerti ennast üllatas?

Gert toob välja, et matšil üllatasid teda ennast kõige nooremad ehk esimene mats Vitali Nikolajev Maardust ja Rasmus Maivel Tallinnast vahel. „Kuigi nad olid algajad, siis olid nad ühed aktiivsemad ja energilisemad kui nii võib öelda. Samas tuli ka üllatusena peamatš Remmeri ja Guruli vahel. Arvestades, kui kogenud mehed omavahel vastakuti olid, siis poleks uskunud et Remmer matši niivõrd kiirelt lõpetab. Aga knockoutidega lõppenud matšid on alati sellepärast head, et siis ei teki kunagi kellelgi küsimusi ega vaidlust kes tegelikult võitis.“

UFN Tartu: Gert Goršanov ja Ott Remmer. Foto: Maria Kilk

UFN Tartu tulemused! Kommenteerib peakohtunik Leonardo Pihlakas:

UFN Tartu: Leonardo Pihlakas. Foto: Maria Kilk

 1. VÕITJA tehnilise knockoutiga teises raundis Rasmus Maivel vs Vitali Nikolajev.

Rasmuse vastane Vitali oli poksi taustaga ja jalgade töö jäi nõrgaks, mille Rasmus enda kasuks pööras!

UFN Tartu: Rasmus Maivel vs Vitali Nikolajev. Foto: Maria Kilk

 1. VÕITJA  tehnilise knockoutiga teises raundis Dmitri Gladõsev vs Joel Lehiste.

Siin oli Dmitri selgelt Joelist üle, mis oli märgata juba esimesest raundist alates ja seda kinnitas ka teise raundi knockout.

UFN Tartu: Dmitri Gladõsev vs Joel Lehiste. Foto: Maria Kilk

 1. VÕITJA kohtunike otsusega 2:1 Aleksandr Grebelyk vs Sander Reemets.

Sander küll kaotas, aga arvestades tema 5 aastast võistluskarjääri, siis on teinud suure arengu edasi!

UFN Tartu: Aleksandr Grebelyk vs Sander Reemets. Foto: Maria Kilk

 1. VÕITJA kohtunike otsusega 2:1 Sardor Islomjonov vs Leon Kermas.

Toimus kordusmatš. Eelmisel korral kaotas Sardor, aga oli näha, et mees oli ennast kõvasti kokku võtnud ja võit ei tulnud just lihtsalt.

UFN Tartu: Sardor Islomjonov vs Leon Kermas. Foto: Maria Kilk

 1. VÕITJA esimeses raundis 1,46ndal minutil KNOCKOUT`IG Ott Remmer vs Levan Guruli.

UFN Tartu: Ott Remmer vs Levan Guruli. Foto: Maria Kilk

Gert tänab:

„Kuigi võistluste korraldamine ideest teostuseni toimub alati üksi, siis ei saa ma aga kuidagi ilma toetajate ja sponsoriteta! Ja siinkohal tahaksin veelkord tänada:

 • KNOCKOUT.EE
 • GSG SECURITY
 • FASTERS RESTORANID OÜ
 • TARTU TAIPOKSI KLUBI
 • HELLS ANGELS MC TARTU
 • LUMIORAV
 • PRIIT KERES
 • MARIO KANGRONIT ja tema ettevõtet BARBOSA
 • TAAGO VOOL ja ettevõte BAUMER
 • JAAN VAIBLE ja tema ettevõte RAWEST
 • Ringitüdrukut GISELA
 • DJ ARTUR FESAK
 • Abimehed TARTMO OTTENDER, KENT GORŠANOV ja RICO TATOMIR
 • MAURI LEIUS
 • Fotograaf MARIA KILK
 • GOODFIGHT.EE”
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel