Ott Remmer ja Gert Goršanov. Foto: Maria Kilk

UFN pressikonverents ja võistlejate kaalumine toimub Rakvere Põhjakeskuses

03. november 2022 | Underground Fight Night, Uudised

2. detsember toimub Rakvere Põhjakeskuses UNDERGROUND FIGHT NIGHT võistlejate kaalumine ja pressikonverents, kus kohal on nelja peamatši sportlased Prantsusmaalt, Ukrainast ja Eestist.

Gert Goršanov. Foto: Siim Kinnas ja Mark Tervinsky. Foto: Mati Metsjõe

UFN korraldajad Gert Goršanov ja Mark Tervinsky said kokku ühel rammumeeste võistluse korralduse koosolekul ning Mark pöördus seal Gerdi poole mõttega korraldada esimese kodulinnas poksivõistlused. „Praegu tundub et Gerdi näol olen leidnud täpselt selle, mis otsisin,“ sõnab ta ja lisab, et sooviks on pimedatel ja rasketel aegadel tuua kodulinna tipptasemel võitlussport, mis pakuks kõva emotsiooni ja lööks linnas elu käima. Eesmärgiks on muuta see ka iga aastaseks traditsiooniks. „Viimane rammumees, mille korraldasin, oli augustis ja peale seda tekkis natukene tühi tunne. Oli tahtmine midagi teha ja korraldada. Juhuslikult nägin Gerti Tartus ja käisin talle selle idee välja,“ räägib Mark UFN Rakvere spordivõitlusõhtu  sünni kohta lähemalt.

Mark Tervinsky ja Arly Aasla. Foto: Rando Pajula

Hästi asju tehes, tulevad ka muud asjad järgi

Mark loodab, et kuigi praegu on ajad keerulised, siis head asja tehes, tulevad appi nii toetajad kui ka inimesed spordisündmust vaatama. Ta lisab, et eesmärk ei ole rikkaks saada, vaid asi käima saada. „Kui teed asju hästi, küll siis muud asjad sellele järgnevad,“ lausub ta ja lisab, et suure poksisündmuse suurimad kuluallikad on kindlasti profimatšid. „Suured nimed tasuta võitlema ei tule, see on nende töö. Lisaks ka tehnika ja varustuse rent,“ räägib ta kulude kohta lähemalt.

Mark Tervinsky. Foto: Erakogu

Kes Rakveres ringi astuvad?

Marki sõnul osaleb võitlusõhtul näiteks Marko Šults, Ott Remmer, Zora XXL, Joel Lehiste ja ka Marek Saar.

Ott Remmer punases (Foto UFN, Maria Kilk)

Ott Remmer punases. Foto: UFN, Maria Kilk

„Minu jaoks eriti lahe näha võitlemas kohalikku 45-aastast Marekit, kes näitab, et ka selles vanuses on võimalik olla heas füüsilises vormis ja tegeleda võitlusspordiga,“ lisab ta.

  • UFN pressikonverentsi ja võistlejate kaalumise kohta leiad lisainfot Facebooki lehelt.
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel