Arly Aasla. Foto: Martin Lätt

UFN-i toetaja Arly Aasla: ühises koostöös suudetakse rohkem!

20. september 2023 | Underground Fight Night, Uudised

Rakveres toimub 9. detsembril taas võitlusspordiõhtu Underground Fight Night. Stellen24 ettevõtte juht Arly Aasla toetab sündmust tänavu teist korda.

Arly Aasla, Anler Mäesepp ja Mark Tervinsky. Foto: Martin Lätt

Arly Aasla, Anler Mäesepp ja Mark Tervinsky. Foto: Martin Lätt

Spordisündmuste toetamisest on palju kasu nii rahvale, sündmusele kui ettevõtjale

Nagu öeldud, toetas Arly UFN-i ka möödunud aastal. Sellist laadi sündmusel käis ta mullu esmakordselt ja mulje oli väga positiivne. „Oli põnev kaasaelamine. Väga palju huvitavaid matše, ühendatud meelelahutusega,“ jagab ta muljeid ja lisab, et on pärast UFN-i hakanud rohkem poksi jälgima. Ehkki mees ise poksiga ei tegele – spordist eelistab ta ise joosta, rattaga sõita ja talvel suusatada.

Oli põnev kaasaelamine. Väga palju huvitavaid matše, ühendatud meelelahutusega.

Kohapeal talle tundus, et rahvale see ettevõtmine väga meeldis ja miks mitte elavdada Rakveret ka sellel aastal. „Sain ka tuttavatelt palju positiivset tagasisidet, et mis vägeva üritusega sa ennast sidunud oled,“ räägib ta.

Arly Aasla ja Anler Mäesepp. Foto: Martin Lätt

Arly Aasla ja Anler Mäesepp. Foto: Martin Lätt

Arly usub, et ettevõtjana on oluline selliseid sündmusi toetada, kuna see aitab pakkuda inimestele uusi elamusi, aitab kaasa Rakvere kultuurielu elavnemisele ja ühises koostöös suudetakse rohkem. Ta lisab, et ka ettevõttele on kasu, kui rahvas seostab su ettevõtte nime selliste võimsate sündmustega. Varasemalt ongi ta toetanud ettevõtjana Rakvere rammumeest, rallit ja UFN-i.

Ettevõtjana on oluline selliseid sündmusi toetada, sest ühises koostöös suudetakse rohkem.

Sel aastal ootab Arly UFN-ilt vähemalt sama kõva möllu!

Arly Aasla, Anler Mäesepp ja Mark Tervinsky. Foto: Martin Lätt

Arly Aasla, Anler Mäesepp ja Mark Tervinsky. Foto: Martin Lätt

Tänusõnad korraldajalt

Üks korraldajatest Mark Tervinsky on UFN-i sponsoritele väga tänulik. Ta toob välja, et just tänu neile võistlus toimub. Toetus annab kindlustunde ja vahendid, millega hakata toimetama. „Mida suurem on toetus, seda paremad fighter’id, esinejad ja muu saame sündmusele tuua!“ ütleb ta.
Tänu toetajatele saavad nad korraldada sündmust, mis aitab Rakvere Eestis pilti tuua ja elavdab kohalikku kultuuri.

Mark Tervinsky ja Gert Goršanov. Foto: Maria Kilk

  • Stellen24 tegeleb metalli töötlemisega, ehitusmasinate-seadmete rendiga. Ettevõtte väärtused on olla usaldusväärne ja koostööaldis, millest tulenevalt väärtustatakse kõige rohkem oma ettevõtte töötajaid ja koostööpartnereid.
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel