UFC SEL NÄDALAVAHETUSEL: jänkid, leedukad ja Korea zombid

16. oktoober 2020 | Uudised

UFC põhimatšis võitlevad sel nädalal sulgkaalus (kuni 57,2 kg) 29-aastane ameeriklane Brian Ortega ja Chan-Sung Jung Lõuna-Koreast.

Ameeriklane (14-1) võitles viimati kaks aastat tagasi ja kaotas tiitlimatši kaasmaalasele Max Hollowayle. Ortega on oma kaalukategooria edetabelis teine.

Korea Zombiks kutsutud Jung (16-5) on võitnud kaks viimast matši. Edetabelis on ta neljandal kohal.

“Baltikumi gladiaator” Modestas Bukauskas (11-2) astub sel pühapäeval teist korda vabavõitluskarjääri jooksul UFC puuri. Tema vastaseks on austraallane Jimmy Crute ja võideldakse poolraskekaalus (kuni 93 kg). 26-aastane leedukas alistas juulis oma esimeses UFC lahingus kreeklase Andreas Michailidise juba esimeses raundis, teenides sellega ka õhtu parima matši tiitli.

24-aastase Crute’i näitajad on natuke paremad: 11-1. Crute kommenteeris eelseisvat lahingut nii: “Bukauskas tundub tore, aga ma taon ta ära. Ma arvan, et UFC tahab, et ma testiks, mis puust ta tehtud on.” Varasemalt on austraallasel olnud probleeme enesekindlusega, mis viis üle treenimiseni. Nüüd on ta väidetavalt vaimselt tugevam. Viimases matšis alistas ta poolaka Michal Oleksiejczuki.

Spetsialistide kohaselt on austraallane tugevam maas, leedukas aga püstivõitluses. Leedukas ja austraallane kohtuvad eelmatšis.

UFC võitlusõhtu ülekanne algab eelmatšidega kanalil TV3 Sport ja voogedastusteenuses Go3 pühapäeval kell 2.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel