Sagetdao pidas pärast kuueaastast eemalolekut tai poksi matši

16. oktoober 2020 | Uudised

Saenchai legendaarne vastane Sagetdao naases 16. oktoobril pärast kuueaastast pausi tai poksi ringi One’i üritusel Singapuris.

Tai võitleja alistas tasavägises matšis kõigi kohtunike arvates hiinlase Chun-Yu Zhangi (42-12-3), endise WPMF-i meistri, kes on võidelnud Superboniga. „Olen vaadanud Sagetdaod sellest peale, kui olin 12, kuid ma ei karda teda,” ütles Zhang enne matši. „Tema nõrk külg on see, et ta ei kasuta kombinatsioone.” Tailane ründas, kuid Zhang blokeeris. Muay khao eksperdina tuntud tailane seekord põlvi ei kasutanud.

33-aastane Sagetdao Petpayathai (162-62-1) on Lumpinee tšempion kolmes kaalus, samuti WBC Muay Thai tšempion. Ta on pidanud kuus kohtumist Saenchaiga ja võitnud neist pooled. 2014. aastal kaotas ta esimest korda välismaalasele, hiinlasele Jian-Liang Qiule, keda Combat Press loeb 2020. aastal maailma parimaks oma kaalus. Sagetdao ei kaotanud mitte ühele, vaid aasta lõpus ka teisele välismaalasele, jaapanlasele Tetsuya Yamatole, kes on võitnud K-1 turniiri. Pärast seda tegeles Sagetdao vabavõitlusega. Viimasel ajal on ta treeninud Singapuris.

Chun-Yu noorem vend Cheng-Long Zhang kaotas 16. oktoobri ürituse võrdses kikkpoksimatšis WFKO meistrile Hiroki Akimotole.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel