Kevin Randleman

UFC pani Georges St-Pierre’i, Kevin Randlemani ja Jon Jonesi autahvlile

24. september 2021 | Uudised

23. septembril toimus Las Vegases UFC Hall Of Fame’i üritus, millega austati Georges St-Pierre’i, Kevin Randlemani, Jon Jonesi ja teisi.

St-Pierre’il on welterweight’is kõige rohkem võite (19) ja tiitlikaitsmisi (9). St-Pierre’i austamise juhatas sisse Royce Gracie, kes on selle tunnustuse juba pälvinud.

„Naljakas: olen väga liigutatud, aga mulle pole kunagi meeldinud võidelda. Tegin seda tervise ja raha pärast, vabaduse pärast,” sõnas St-Pierre.

Nick Diaz, kes võitleb Vegases 25. septembril, ütles paar päeva varem, et ei oska leida põhjust, miks ta peab esimese matši pärast 2015. aastat. St-Pierre ütles enne austamisüritust, et mõistab Diazit täiesti.

Tunnustati Jon Jonesi ja Alexander Gustafssoni esimest matši, mida Jones nimetas karjääri üheks raskeimaks. Jones mainis, et kaalub praegu 115 kilo ja plaanib veel kümmekond kilo juurde võtta, et olla Francis Ngannoust suurem, mis pole just kerge ülesanne. Gustafsson ei saanud piirangute tõttu austamisel osaleda, kuid saatis videotervituse.

Postuumselt tunnustati endist UFC meistrit Randlemani. „Kevin oli erakordne inimene,” tänas tema naine Elizabeth.

Dustin Poirier pälvis Forrest Griffini nimelise auhinna heategevuse eest. Endine UFC meister Griffin toetab kõikvõimalikke heategevusi.

Marc Ratnerit tunnustati UFC-s töötamise eest.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel