Fotod: Karli Saul

THE LEAGUE! Henry Rohtla teenis lisaks võidule Reval-Spordi tasuta aastapääsme

28. veebruar 2020 | The League, Uudised

Möödunud nädalavahetusel toimus Tallinnas Tondiraba jäähallis võitlusspordi suursündmus The League, kus ringi astusid väga mitmed poksijad. Kokku toimus õhtu jooksul 13 matši. Õhtu keskpaigas ringi astunud taipoksija Henry Rohtla teenis lisaks võidule Reval-Spordi tasuta aastapääsme, mis aitab tal nüüd järgneva aasta jooksul ennast veelgi efektiivsemalt ja mitmekülgsemalt treenida.

Henry jaoks oli spordiklubipääsme võitmine suureks üllatuseks, sest pärast võidukarika üleandmist ja ringist lahkumist, kutsuti ta tagasi, et anda üle ka Reval-Spordi kingitus. Küsisime Henrylt, kui palju üldse üks võitlussportlane lisaks oma tavapärastele treeningutele jõusaalis aega veedab.

”Ma käisin nädalas keskmiselt kolm korda lindi peale jooksmas või ratast sõitmas. Kuna mul õnnestus siin talisuplusega kerge külmetus saada, siis ma teist korda enda ettevalmistuse ajal ei lasknud sellel juhtuda. Kasutasin treenimiseks sisetingimusi, et mitte uuesti külma saada. Muidu üldiselt meeldib vabas õhus joosta.”

Tekib küsimus, mille alusel auhind välja jagati, sest tegelikult oli sellel õhtul iga ringi astunud sportlane väärt sellist kingitust. Auhinna andis üle spordiklubi üks treeneritest Liina Laur. Kohal oli ka spordiklubi turundus- ja müügijuht Helen Partjasuk-Sootla, kes meile auhinna väljavalitut ka põhjendas.

”Spordiklubi Reval-Sport on läbi aegade toetanud erinevaid ettevõtmisi ja spordivõistlusi. Üritame alati leida midagi uut ja huvitavat meie endi jaoks ning kuna tegemist on spordialaga, mis vajab head füüsilist vormi ja oskust lõõgastuda. Henry valisime välja seetõttu, et antud õhtul oli ta meie jaoks parim ja meie soov on talle pakkuda parimaid treenimisvõimalusi,” selgitab Helen.

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel