THE LEAGUE! Dmitri „The Machine“: olen matši Manzologa väga pikalt oodanud

10. jaanuar 2020 | The League, Uudised

MMA-maailmas võistlejanime „The Machine“ all tuntud Dmirti Ivanov tegi aastalõpul suhtlusvõrgustikus Facebook postituse, kus teatas, et tema vastaseks 22. veebruaril on Eesti absoluutne tipp  Andy Manzolo ja ta ootab kohtumist innuga.

„Oiiiiii… kuskil miskit hakkab toimuma! Kallid Sõbrad, mul on rõõm teatada, et 22. veebruaril astun ma võitlusringi, et pidada maha üks põnev ja tuline matš. Minu seekordseks vastaseks on Eesti absoluutne tipp, kelle nimeks on Andy Manzolo. Olen seda matši väga pikalt oodanud ja nüüd on see tulemas. Ootan Teid kõiki endale ja teistele võitlejatele kaasa elama. See tuleb põnev!,“ kirjutas Ivanov.

Eelmises Facebooki postituses oli Ivanov samuti Manzolot meenutanud.

„Esimese Eesti sportliku vabavõitlejana on Andy (Andrei) “Predator” Manzolo jõudnud nii kõrgesse liigasse nagu Bellator. See on omaette saavutus, mida on püüdnud mitmed Eesti võitlejad saavutada, kaasa arvatud ka mina. Kahjuks pidi Manzolo esimeses raundis võtma vastu kaotuse.  Alistus, millega Manzolo kaotas tuletas mulle meelde häid mälestusi,  kui ma võitsin samasuguse võttega MMA Raju 3, 2009. aastal Soomest pärit võitlejat. See oli tõesti raju, mis seal ringis toimus, kui keegi veel mäletab,“ kirjutas Ivanov.

The League piletid on müügil Piletilevis!

Monika Kuzmina

Toimetaja
info@goodfight.ee

Vaata veel