THE LEAGUE! Aleksei Larin: ringis peab andma endast 100%

09. märts 2023 | The League, Uudised

Kikkpoksija Aleksei Larin alustas 18. märtsil toimuvaks The League’iks ettevalmistumisega juba kaks kuud tagasi Kevin Renno Võitlusspordi Akadeemias. Lisaks kikkpoksitrennidele käib Aleksei jõusaalis ja jooksmas. Sportlane on oma praeguse vormiga väga rahul. Kui matš toimub talvel, siis meeldib mehele käia külmas vees ujumas ning pärast seda vegan pastat nautida.

Vaimselt mees suuri ettevalmistusi ei tee. „Mentaalselt ma ei mõtle üldse ette ning mingit plaani ei pea. Valmistun siis, kui minu lugu hakkab kõlaritest mängima ning mind oodatakse ringi. Siis koondan kõik mõtted ja tean, et on see aeg – let’s go,“ kirjeldab Aleksei.

Aleksei Larin vs Carlos Silva. Foto: Erlend Štaub

Aleksei Larin vs Carlos Silva. Foto: Erlend Štaub

Vastane ja enda tugevused

Aleksei teab oma vastase Jussi Santalahti kohta nii palju, et ta on palju pikem ja kogenenum. „Kuus aastat tagasi võistles ta Hendrik Themasega, seega Eesti publikule peaks ta tuttav olema,“ ütleb ta. Konkurendiga kohtumiseks valmistub ta sparrides pikemate treeningkaaslastega.

Enda tugevusteks peab Larin poksiringis tahtejõudu ja jalalööke, millega ta loodab The League’ilt võitu ja et kohtunik tõstab matši lõppedes tema kätt.

Aleksei Larin vs Carlos Silva. Foto: Erlend Štaub

Aleksei Larin vs Carlos Silva. Foto: Erlend Štaub

Oluline on endast kõik anda ja enda panusega rahule jääda

„Pole vaja karta, et siin alal on kõik vanad ja kogenud tegijad. Kui lähme ringi, siis peame andma endast 100 protsenti ning oluline on, et jääd ise enda panusega rahule,“ räägib Aleksei pärast enda 25 aastast sportlaskarjääri.

Kui lähme ringi, siis peame andma endast 100 protsenti ning oluline on, et jääd ise enda panusega rahule.

Mees alustas jalgpalliga ning tegeles sellega pikalt. Pärast seda hakkas ta tegelema kikkpoksiga ning loodab, et saab spordiga veel pikalt tegelda, kuna see on tema põhiliseks motivatsiooniallikaks.

JÄLGI ALEKSEI TEGEMISI INSTAGRAMIS!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksei Larin (@alekseilarin)

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel