Foto: Albert Truuväärt

Tallinn tunnustas EM-i pronksmedalivõitjat Ilja Makarovit

10. detsember 2021 | Uudised

Tallinna linn tunnustas tallinlasest sportlast Ilja Makarovit ja tema treenerit kõrge sportliku saavutuse eest Euroopa meistrivõistlustel.

Makarov võitis pronksmedali Kreekas taekwondo Euroopa meistrivõistlustel. Tallinn premeerib Ilja Makarovit 800 euroga ja treenerit Aleksander Antonovit 400 euroga.

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul teevad Tallinna tublide sportlaste ja neid toetavate treenerite suurepärased tulemused rahvusvahelistel suurvõistlusel südame soojaks kõigil spordisõpradel. „Rõõm on neid õnnitleda ja tänada nende saavutuste eest. Meie sportlastel on tänavu kahtlemata olnud väga edukas spordiaasta. Rahvusvahelistel suurvõistlustel on pealinna igati väärikalt esindatud. Soovin sportlastele ja treeneritele jõudu-jaksu järgmisteks tippsaavutusteks!“ lisas Belobrovtsev.

Linn tunnustab tallinlastest sportlaste ja nende treenerite kõrgeid sportlikke saavutusi nii olümpiamängudel, maailmameistrivõistlustel, Euroopa meistrivõistlustel kui ka Euroopa mängudel. Rohkem infot toetuste jagamise korra kohta on leitav Tallinna kodulehel.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel