Spoti naised – Kristin andis tai poksile veel ühe võimaluse

23. detsember 2020 | Uudised

Kristin oli see, kes pärast Spot of Tallinna esimest trenni nukralt tõdes, et tai poks ei ole ikka tema jaoks, sest on liiga kontaktne. Hoolimata sellest andis ta ühe võimaluse veel ja on olnud Spoti naiste liige päris esimesest trennist peale.

Millega sa igapäevaselt tegeled?
Töötan Swedbanki ettevõtetepanganduses suurkliendihaldurina.

Kuidas leidsid tee fitness-taipoksini?
Mulle meeldis käia fight’idel ja seda kõrvalt vaadata, aga arvasin alati, et olen liiga hellake sellise asja jaoks. Olin parasjagu sobiva trenni otsingul, kuna seni olid kõik trennid ikka lõpuks muutunud kohustuseks ja üksluiseks, seega otsustasin proovida. Esimene kord tundus kõik nii võõras ja valus ja raske ning praktiliselt otsustatud, et see pole üldse minu teema – paar trenni hiljem avastad, et tuled ikka naeratades tagasi ning täna aasta hiljem ei kujuta ette paremat trenni – sometimes I feel weak. Then I hit the bag.

Mis sind köidab fitness-taipoksi juures?
Kogu aeg on raske, see ei muutu kunagi lihtsaks ja seetõttu ei saa see kunagi igavaks muutuda. Mulle meeldib, et see pole lihtsalt kardio või lihastrenn, vaid sa arened ka tehniliselt ja loomulikult meie Spoti naiste famiilia.

Milline on sinu lemmik-combo?
Jab->paremsirge->vasakhaak->parem low kick.

Millise moto järgi elad?
Life begins at the end of your comfort zone.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel