Ševtšenko ja Figueiredo kaitsesid tiitleid

22. november 2020 | Uudised

Las Vegases 21. novembril peetud matšides kaitsesid UFC tiitleid Valentina Ševtšenko ja Deiveson Figueiredo.

Kärbeskaalu meister Ševtšenko alistas kõigi kolme kohtuniku hinnangul 49-46 Jennifer Maia. Ta kaotas 2. raundi. Ševtšenko oli kärbeskaalus varem vaid ühe raundi kaotanud karjääri jooksul.

Kärbeskaalu meister Figueiredo alistas Alex Perezi 1. raundi giljotiiniga. Kohe kuulutati välja ka järgmine vastane: see on Brandon Moreno, kes 21. novembril sai jagu Brandon Royvalist, ja matš toimub juba detsembris. “Kui teile ei meeldi Figueiredo, peate UFC vaatamise lõpetama! Ta oli imeline!” ütles Dana White.

Ülejäänud peamatšid: Mike Perry kaotas Tim Meansile, Katlyn Chookagian võitis Cynthia Calvillot, Mauricio Rua kaotas Paul Craigile. Perry ei saanud kaalu. White ütles, et loodetavasti Rua lõpetab nüüd võistlemise, sest see oli piinlik.

Eelmatšides sai imelöögimees Joaquin Buckley nokaudiga jagu Jordan Wrightist ja Valentina õde Antonina Ševtšenko sai jagu Ariane Lipskist. UFC ja Cage Warriorsi vahet pendeldav taanlane Nicolas Dalby alistas Daniel Rodriguezi.

Ševtšenkode ema tuli äsja IFMA maailmameistriks varjupoksis. Jelena Ševtšenko on Kõrgõzstani Tai Poksi Liidu president.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel