Foto: Shutterstock

Selgus GLORY 84 fightcard

17. veebruar 2023 | Uudised

11. märtsil toimub Rotterdamis, Hollandis GLORY 84. Fightcard on nüüd selge ja kokku toimub üheksa matši.

Sündmuse kõige olulisem matš on Tyjani Beztati ja Petchpanomrung ‘Petch’ Kiatmookao vahel. Beztati on tuntud ka nime all Imepoiss. Ta võitis GLORY 78 matšil ühehäälselt Elvis Gashi ja on oma tiitlit kaks korda kaitsenud – esmalt Josh Jauncey vastu ja hiljuti Stoyan Koprivlenski vastu.

Nüüd kaitseb ta oma tiitlit sulgkaalu tšempioni Petchi vastu. Seda Tai võistlejat hüütakse ka Professoriks ning ta on oma sulgkaalu tiitlit kaitsenud neli korda ning võitnud sellised võitlejad nagu Robin van Roosmalen, Kevin VanNostrand, Serhii Adamchuk ja Abraham Vidales.

Sündmusel toimub ka kergraskekaalu matš Tarik Khbabezi ja Kristaps Zīle’i vahel. Khbabez jäi just napilt ilma kergraskekaalu tiitlist eelmisel GLORY matšil: COLLISION 4. Tema ja ta vastane said selle vastasseisuga 2022. aasta võitluse tiitli.

Ka astub Jay Overmeer Jamie Batesi vastu kergekaalus. Ning raskekaalu võitleja  Nordine Mahieddine liigub kergraskekaalu klassi, et võidelda  Felipe Michelettiga.
Endine keskkaalu tiitli väljakutsuja Ertugrul Bayrak astub vastu Michael Boapeahile. Ning Chico Kwasi jaStefan Orza kohtuvad kergekaalu matšil.

Toimuvad kaks raskekaalu vastasseisu. David Tuitupou ja Strahinja Mitric ning esimest GLORY võitu otsib Sofian Laïdouni.

Imad Hadar pidi astuma vastu Brice Komboule, kuid ei saa võidelda. Teda asendab Iliass Hammouche.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel