Foto: Shutterstock

SARJASOOVITUS I „McGregor Forever”

08. märts 2024 | Uudised

Netflix`ist leiab vaatamiseks neljaosalise dokumentaalsarja „McGregor Forever“, mis räägib MMA-võitlejast Conor McGregorist. Sarjas keskendutakse McGregori võitudele ja ebaõnnestumistele.

Sari sisaldab endas kaadreid McGregori võitlustest ning ühtlasi ka pereelu telgitaguseid. See annab vaatajatele aimu McGregori isiklikust elust ja tõstab esile tema sihikindlust ning haavatavust, paljastades tema külje, mis jääb sageli avaliku kuvandi varju.

Iga episood järgib sarnast mustrit, mis viib lõpuks olulise võitluseni. Kogu sarja vältel saavad vaatajad näha McGregori intensiivset treeningut ning kuulda ka intervjuusid.

Kogu sarja vältel saavad vaatajad näha McGregori intensiivset treeningut ning kuulda ka intervjuusid.

Toome teieni ka kõigi nelja osa tutvustused:

Bad Blood

McGregor naaseb kaheaastaselt pausilt, et kohtuda võitmatu Khabib Nurmagomedoviga. Kui veri keeb üle, on tulemuseks kaos.

As Real as It Gets

Pöördeline võitlus Donald Cerrone`i vastu jahmatab Las Vegase rahvast.

Insane to This Game

McGregor teeb teate, mis muudab MMA asjatundjad skeptiliseks. Varsti pärast seda alustab ta ranget kaalulangetusrutiini, et võidelda Dustin Poirieri vastu.

Til the Day I Go Out

McGregor treenib matšiks rivaaliga ja seisab silmitsi uute väljakutsetega.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel