Robbie laulab uuel plaadil duetti Tyson Furyga

18. oktoober 2019 | Uudised

Robbie Williamsilt ilmub 22. novembril duubelplaat „The Christmas Present“, millel leidub ka duett poksiässa Tyson Furyga.

Laul „Bad Sharon“ räägib kontoripeost. Williamsil on juba tükk aega kindlad esinemised Las Vegases. Seal poksib ka Fury ja seal nad kokku saidki. Williams teadis, et kui Fury on võitnud matši, kipub ta poksiringis joru üles võtma. Williams kutsus Fury plaadile. Fury olevat oma osa salvestanud kodus.

Rob esitab isaga plaadil laulu „It’s A Wonderful Life“. Jamie Cullumiga võetakse ette Slade’i pala „Merry Xmas, Everybody“, Bryan Adamsiga aga „Christmas (Baby, Please Come Home)“. Kaks pala on Rod Stewartiga.

„Ma loodan, et need laulud tüütavad teid kogu elu,“ ütles Williams.

Williamsi 2017. aasta videot „The Heavy Entertainment Show“ näidati Anthony Joshua ja Vladimir Klitško matšil Wembley staadionil. Williams poksib selles, vastaseks Robbie Williams.

Poksi olümpiapronks Tony Jeffries teatas jaanuaris, et on sel aastal Williamsiga treeninud juba 11 päeva jooksul üheksa korda.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel