Rahvast ei huvita WWE ja UFC

11. juuli 2018 | Uudised

9. juuli WWE Raw’d vaatas 2,5 miljonit televaatajat, mis on saate ajaloo väikseim number. UFC 226 vaatamisõiguse ostis esialgsetel andmetel veidi alla 400 000 inimese.

Senine väikseim Raw’ vaatajatearv pärines 2016. aasta 26. septembrist, kui toimusid Donald Trumpi ja Hillary Clintoni debatt ning üks NFL-i matš. Enim vaadati Ameerikas viimase Raw’ ajal saadet „Hannity“ (5,8 miljonit vaatajat), millele järgnesid „Bachelorette“ (5,7 miljonit), „American Ninja Warrior“ (5 miljonit) ja „Mom“ (3,9 miljonit).

UFC 226 eelmatše Fox Sportsist vaatas 668 000 ameeriklast, mis on väike number ürituse kohta, kus tšempion (Daniel Cormier) läks hiljem vastamisi tšempioniga (Stipe Miocic). Max Holloway vs Brian Ortega tiitlimatš jäi küll ära, aga Cormier vs Miocic oleks pidanud olema suurem tõmbenumber. NASCAR-i vaatas 7. juuli õhtul 4,4 miljonit ja pesapalli 2,2 miljonit vaatajat.

Ultimate Fighter 27 finaali 6. juulil vaatas 499 000 vaatajat, mis on väikseim UFC otseülekande vaatajatearv FS1-s. Reedel pole rahvas nii kaua ülal kui laupäeva õhtul.

Populaarseim MMA matš on Nate Diaz vs Conor McGregor II, mille vaatamisõiguse ostis 1,7 miljonit inimest. Brock Lesnar vs Frank Mir II matši vaatamisõiguse ostis 1,6 miljonit vaatajat. Wrestlemania 28 vaatamisõiguse ostis 1,2 miljonit vaatajat.

WWE ega MMA ei saa muidugi poksi vastu: Floyd Mayweather vs Manny Pacquiao matši vaatas raha eest 4,6 miljonit vaatajat. Evander Holyfield vs Mike Tyson II matši vaatas raha eest 2 miljonit vaatajat.

„Hannity“, NASCAR – need kõik on täiesti tavalised saated. Rahvast lihtsalt ei huvita WWE ja UFC praegu. WWE ja UFC pole põnevad praegu.

VAATA VIDEOT!

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel