Foto: Shutterstock

Poksitervitus on jõudnud golfimängijate hulka!

18. aprill 2020 | Uudised

Koroonaviiruse puhang muudab palju elu ning ka seda, kuidas tuttavaid tervitama hakatakse. Kätesurumine on nüüdseks minevik ning näiteks golfi etiketiõpetaja õpetab, kuidas selle asemel oma tuttavaid golfiväljakul tervitada. Võitlusspordisõbrad võivad rõõmustada, sest austav rusikatervitus on nüüd jõudnud ka golfimängijate hulka.

Viska rusikat

See nõuab küll kontakti, ent on palju kiirem ja turvalisem kui kätesurumine. Kui golfikindad on käes, tuleb vaid mõlemal käsi rusikasse panna ja rusikad hetkeks vastamisi panna.

Küünarnuki-tere

Küünarnukke kasutatakse viimasel ajal liftinuppude vajutamisel, aga see sobib hästi ka golfiväljakule. Pange hetkeks tere ütlemiseks küünanukid vastamisi.

Tõsta kaabut

Golfiväljakul on ikka päikese kaitseks midagi peas, näiteks nokamüts. Kaabu tõstmine on läbi ajaloo olnud viisakas viis tervitada. “See on klassikaline, turvaline ja lihtne,” ütleb etiketiõpetaja.

Allikas: Golf.com

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel