Poksija Ott Remmer: iga õige sportlane läheb võitma, kuid oskab ka väärikalt kaotada

03. aprill 2022 | The League, Uudised

Poksija Ott Remmer, kes astub üles ka Eesti võitlusspordi tippsündmusel The League usub, et raske ja järjepidev treening viib sihile. Kuid tahtejõud ja loomulik anne ei tee ka halba!
Viimased 5-6 aastat pühendunud vaid treenimisele ja võistlemisele.

Ott läks esimest korda poksitrenni 16-aastaselt. Kuna talle on võitlusalad alati meeldinud, oli valik üsna lihtne. Esialgu ei olnud tal üldse mingit plaani võistelda, aja möödudes tuli soov ennast proovile panna ja nii saigi käidud päris mitmel harrastajate võistlustel.

Hiljem juba hakati kutsuma erinevatele üritustele, Ott võistles tihedamini ja tegi trenni juba teadlikumalt. Tase läks järjest kõrgemaks ja tugevamaks, see juba omakorda eeldas rohkem trenni tegemist ja pühendumist, seega viimased 5-6 aastat on ta pühendunud ainult treenimisele ja võistlemisele.

Ott Remmer. Foto: Rauno Vahtre

Võistlusteks ettevalmistumisest

Et võitluseks ette valmistuda, suurendab ta järk-järgult intensiivsust ja koormust. Trenni teeb ta kaks korda päevas, millest üks treening on vastavalt treeningplaanile kas jooksmine või jõu- ja vastupidavustreening. Lisaks neile treeningutele mahutab ta nädalasse kuni 2 sparringut. Muidugi teeb ta ka toidulaual vajalikud korrektuurid, mis toetaks treeninguid ja aitaks vajaliku kaaluklassi mahtuda.

Aastas teeb Ott umbes 4-5 matši, mis on tema jaoks praegu kõige optimaalsem, et ta jõuaks piisavalt treenida ja puhata. Ta usub, et iga õige sportlane läheb võitma, kuid peab oskama ka väärikalt kaotada.

Ott Remmer. Foto: Rauno Vahtre

Ott on tuntud enda häälekate fännide poolest, kelle nimel ta teeb ringis kõik, milleks suuteline on. Ta kinnitab, et tema jaoks on fännide toetus väga oluline ja ta hindab väga kõrgelt seda, kui tema tegemistele elatakse kaasa.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel