Ott Remmer punases (Foto UFN, Maria Kilk)

Ott Remmer punases. Foto: UFN, Maria Kilk

PILETID JÕUDSID MÜÜGILE I Rakveres toimub kahevõitlusõhtu UNDERGROUND FIGHT NIGHT

18. oktoober 2022 | Underground Fight Night, Uudised

3. detsembril toimub Rakveres tipptasemel kahevõitlussport UNDERGROUND FIGHT NIGHT, mida korraldavad Rakvere Rammumehe võistluse korraldaja Mark Tervinsky ning Tartus asuva Corsagym spordiklubi pidav Gert Goršanov. Korraldajate sõnul saab tegu olema Lääne-Virumaa aasta võimsaima spordisündmusega.

Gert Goršanov. Foto: Siim Kinnas ja Mark Tervinsky. Foto: Mati Metsjõe

Rakvere spordiõhtuga soovitakse linnas elu käima lüüa

Mark ja Gert said kokku ühel rammumeeste võistluse korralduse koosolekul ning Mark pöördus seal Gerdi poole mõttega korraldada esimese kodulinnas poksivõistlused. „Praegu tundub et Gerdi näol olen leidnud täpselt selle, mis otsisin,“ sõnab ta ja lisab, et sooviks on pimedatel ja rasketel aegadel tuua kodulinna ehk Rakverre tipptasemel võitlussport, mis pakuks kõva emotsiooni ja lööks linnas elu käima. Eesmärgiks on muuta see ka iga aastaseks traditsiooniks.

Mark Tervinsky. Foto: Mati Metsjõe

Üheks eesmärgiks on pakkuda ka meeldejäävat spordisündmust

Gert lisab, et kuna Rakveres toimuva võistluse mastaap on võrreldes tema praegu korraldatud võistlustega ligi 4-5 korda suurem, siis sellega kaasneb oht, et võidakse jääda kahjumisse. Kuna mehed ei korralda võistluseid aga puhtalt kasumi eesmärgil, vaid soovivad eelkõige pakkuda Lääne-Virumaale meeldejäävat spordisündmust ning võitlussportlastele suurejoonelist ja hästi korraldatud võistluseid, siis on nad nõus riskima. „Samuti meeldivad mulle alati uued väljakutsed ja ise enda proovilepanek. Võitlusspordi korraldus nagu iga teinegi võistlus sõltub muidugi alati sponsoritest ja toetajatest ning loomulikult eeldame ja loodame täismaja. Kui seni on minu suurim sündmus CORSA SPORT WEEKEND mahutanud 500 – 600 pealtvaatajat, siis Rakveres mahutab saal umbes 2000 inimest,“ sõnab ta.

Gert Goršanov (Foto Siim Kinnas)

Gert Goršanov. Foto: Siim Kinnas

Kes Rakveres ringi astuvad?

Rakvere matšidest saab Gert praegu välja tuua kaks kindlat fight`i, milleks on OTT REMMER vs prantslane JASON POLYDOR ning MARKO ŠULTS vs prantslane BABA NADJOMBE. „Eesti poolt on nimekirjas veel ZORA XLL,  JOEL LEHISTE, KÄRT REBANE, MAREK SAAR, SANDER REEMETS ja näiteks SARDOR ISLOMJONOV Usbekistanis.

„Minu jaoks eriti lahe näha võitlemas kohalikku 45-aastast Marekit, kes näitab, et ka selles vanuses on võimalik olla heas füüsilises vormis ja tegeleda võitlusspordiga,“ lisab Mark.

  • UFN Rakvere võitlusõhtule saab pileteid soetada SIIT.
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel