Foto: Rise

Petchpanomrung võitis Rise’il Haraguchit

14. november 2021 | Uudised

Petchpanomrung võitis ühehäälse otsusega 14. novembril Rise’il selle endist meistrit Kento Haraguchit, kellel oli ainult üks kaotus ja kes polnud kaotanud 2017. aastast.

Kohtumine toimus kaalus kuni 65 kilo. Nad pidid kohtuma tänavu veebruaris, kuid pandeemia tõttu jäi matš ära. Seekord saabus tailane Jaapanisse eriloaga ja viibis kogu aja hotellitoas, välja arvatud siis, kui oli vaja käia kaalumisel. Haraguchi ütles enne kohtumist, et Petchpanomrung on selgelt parem võitleja. „Aitäh. Ta on väga tugev ja kiire vastane,” ütles Petchpanomrung.

Haraguchi kuulub Beyond Kickboxingu hinnangul praegu maailma kümne parima kikkpoksija hulka. Temast eespool on ainult väga tugevad mehed, näiteks Rico Verhoeven.

Petchpanomrung on Glory valitsev meister. Viimati võitles ta oktoobris tai poksis Chujaroeniga ja võttis revanši kaotuse eest eelnevas kohtumises. Combat Press loeb teda praegu oma kaalus esinumbriks.

Ülejäänud tähtsamad kohtumised:

Masahiko Suzuki alistas Rui Ebata

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel