Maikel Astur. Foto: Karl Saare

PÄEV SÕDALASEGA! Maikel Astur võtab üle GoodFight Instagrami

20. veebruar 2023 | The League, Uudised

Homme tasub GoodFight Instagramil silma peal hoida, sest oma päeva jagab Maikel Astur, kes on Hollandis Amsterdamis treeninglaagris. Juba eile kohale jõudes läks Maikel otse treeningsaali, nii et hommegi tõotab tulla põnev poksi täis päev.

Maikel Astur

Maikel Astur. Foto: Erakogu

Raske trenn on parim ettevalmistus

Maikel valmistub praegu märtsis toimuvaks The League’iks, milleks ettevalmistus algas juba jaanuari alguses. Ta ütles viimases intervjuus GoodFightile, et kindlasti plaanib enne The League’i käia ära treeninglaagris. Nüüd teebki ta seda Amsterdamis FIGHT DISTRICT võitlussaalis.

Maikel on öelnud, et raske trenn on tema jaoks ühtlasi mentaalne ettevalmistus. „Ma arvan, et kõige parem mentaalne ettevalmistus on see, kui sa tead, et oled endast ettevalmistusel kõik andnud ning teinud piisavalt sparre tugevate partneritega. Siis on teada, et oled andnud endast kõik ja ei saagi rohkem midagi teha,“ arvab ta.

Mitte miski ei asenda tunnet, kui hakkad ringi minema

Kõige rohkem köidab Maikelit poksi juures adrenaliin, närv ja hirm kõik käsikäes. „Mitte miski ei asenda seda tunnet, kui hakkad ringi minema või kui ees ootab raske sparring,“ ütleb ta.

Maikel Astur. Foto: Erakogu

Maikel Astur. Foto: Erakogu

Võitlusspordiga tegelemine annab Maikeli sõnul juurde enesekindlust, head koordinatsiooni ja oskust pingutada ka siis, kui sa tunned, et oled andnud endast juba kõik. Poks aitab saavutada parema füüsilise vormi, enesekindluse ja distsipliini.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maikel Astur (@maikelastur)

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel