Foto: Shutterstock.com

GLORY kuulutas välja 2023. aasta kevadesse uue raskekaaluturniiri formaadi

19. veebruar 2023 | Uudised

Raskekaalu grand prix on tagasi! GLORY kuulutas reedel, et võistluste kalendrisse on lisatud GLORY Grand Prix – ühe õhtu ja kaheksa mehega raskekaalu turniir. Grand Prix toimub igal aastal detsembris ning osalejad valitakse läbi kvalifikatsioonimatšide ja eriturniiride läbi aasta. Turniiri võitja saab auhinnaks 500 000 dollarit.

Esimene kvalifikatsioonivõitlus on nelja mehe raskekaaluturniir, mis toimub 29. aprillil GLORY 85 võitlusel. Varsti teavitatakse, kus see toimub.

Lisaks sellele, et võitja saab automaatselt 2023 GLORY Grand Prixile, saab ta esitada ka väljakutse raskekaalu meistritiitlile Antonio Plazibati vastu GLORY: COLLISION 5 võitlusele, mis toimub 17. juunil.

GLORY: COLLISION 5 pidi toimuma 2023. aasta märtsis ning võitlema pidid Rico Verhoeven ja Plazibat. Aga Verhoeven sai põlvevigastuse ega võitle enne 2023. aasta teist poolt. Kuni ta on eemal, selgub tema vastane eelmainitud matšil.

GLORY teatas ka, et 28. mail toimub GLORY 86. Asukoht alles teatatakse.

Unibet on kõigi GLORY Hollandi sündmuste partner.

  • GLORY 85, COLLISION 5 ja GLORY 86 on vaadatavad Videolandis.
  • Rohkem infot leiab SIIT!
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel