Henry Rohtla. Foto: Karli Saul

PÄEV SÕDALASEGA! Henry Rohtla võtab homme üle GoodFight Instagrami

02. märts 2023 | The League, Uudised

Homme tasub GoodFight Instagramil silma peal hoida, sest selle võtab üle taas üks sõdalane!

Homme näitab meie Instagramis oma päeva Henry Rohtla, kes läks Inglismaale treeninglaagrisse. Rohtla treenib The Knowlesy Academys, kus treenivad ka Jonathan Haggerty ja Liam Nolan, kes käis hiljuti Eestis treeningseminari tegemas. Rohtla näitab, mida ta treeninglaagris teeb ja kuidas päeva veedab.

Henry Rohtla. Foto: Karli Saul

Henry Rohtla. Foto: Karli Saul

Rohtla usub, et eduka sportlase saladus on järjepidevus. „Ei saa olla edukas sportlane, kui treenid kaks nädalat ja oled siis jälle kaks nädalat kadunud. Tulemusi toob vaid järjepidevus,“ arvab ta.

Et motivatsiooni leida, peavad tema sõnul olema kindlad eesmärgid. Kui eesmärke ei ole, mille nimel sa trenni teed? Kui on eesmärgid, tuleb ka motivatsioon!

Lisaks füüsilisele ettevalmistusele peab Rohtla oluliseks ka vaimset ettevalmistust. Näiteks harrastab ta hingamisharjutusi. Ka külm dušš, külm vann või külmas meres käimine valmistab ette vaimu. „On väljakutse jääda külmas rahulikuks. See on oluline ka ringis,“ põhjendab ta selle olulisust.

  • The Knowlesy Academy kohta leiab rohkem infot SIIT!
GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel