Foto: Shutterstock.com

Ootused kannavad vilja? Tyson Fury ja Oleksandr Usyk lähevad ringis vastamisi?

23. august 2022 | Uudised

Raskekaalu maailmameister Tyson Fury on nõus naasma poksiringi ning minema vastamisi valitseva raskekaalu maailmameister Oleksandr Usyk`iga, vahendab SkySports.com.

Juba pikemat aega on raskekaalu poksimaailmas räägitud MM-tiitlimatšist, kus oleksid mängus kõik suuremate poksiliitude MM-i vööd. Nüüd tundub, et ootused on lõpuks ka vilja kandmas.

Oleksand Usyk kaitses eelmisel nädalal edukalt oma WBO, WBA ja IBF-i maailmameistrivöösid, kui alistas teistkordselt Anthony Joshua. Usyk teatas pärast matši, et soovib võidelda WBC tšempioni Tyson Fury`ga, kes pärast oma eelmist võitlust pensionile jäi.

Oleksandr Usyk

Oleksandr Usyk
Foto: Shutterstock

Fury on nüüd aga oma otsust muutmas ja kavatseb poksiringi tagasi tulla. Briti poksija promootorina tegutsev Frank Warren ütles Sky Sports`ile, et Fury soovib Usyk`ga võidelda.

„Fury on oma otsuse langetanud ja soovib ringi naasta. Usyk soovib võidelda ja nüüd peame tööd tegema, et see ellu viia. Nad mõlemad teavad, et matš tooks sisse palju raha. Asi on selles, kas läheme tagasi Saudi Araabiasse või mujale. Kes teab. Üks on aga kindel – selle matši korraldamisega pole probleeme,“ sõnas Warren.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel