One: Eersel võitis taas Holzkenit

25. oktoober 2019 | Uudised

Jakartas kohtusid 25. oktoobril One’i kikkpoksi tšempion (77 kg) Regian Eersel (54-4 enne, arvestatud ka tai poksi) ja Nicolaas „Nieky“ Holzken (92-15).

Eersel võitis viieraundise matši 3:0. Tiitlikaitsja surus Holzkeni esimestest hetkedest vastu puuri ja demonstreeris põlvega õhust “lendavat hollandlast”. Eersel lõi Holzkeni avaraundi lõpus rusikaga põrandale ja kohtunik asus lugema. Holzken vastas aga veel samas raundis omakorda hüppelt põlvelöögiga ja vaid kell päästis tšempioni. Raundid olid võrdsemad kui 3:0, mõlemad said koputamist rohkem kui välisuks.

Nad võitlesid vabale tiitlile mais ja siis Holzken üllatuslikult kaotas 0:3. Eersel tabas teist hollandlast 4. raundis põlvega lõuga ja Holzken varises põrandale, Holzken ütles aga, et tal polnud lihtsalt parim päev ja järgmine kord võib minna juba teisiti.

Holzken oli tulnud One’i Gloryst, kus pidas kaks tiitlimatši järjest Cedric Doumbega ja kaotas mõlemad. 17 aastat profikarjääri pidanud Holzkenit loetakse siiski endiselt üheks tugevaimaks maailmas. Combat Pressi hetke maailma edetabelis on Eersel selles kaalus 5. ja Holzken 7. Esikohal on Artur Kõšenko, kellele Holzken kaotas 2011. aastal. Holzken asendas mullu ka World Boxing Super Seriesis haigestunud sportlast ja sai seal Callum Smithilt profipoksikarjääri esimese kaotuse.

Max Vorovski treenis just Holzkeniga.

Matš algab 5.10 paiku.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel