Beljajev kaotas Volgogradi lahingus

25. oktoober 2019 | Uudised

Volgogradis peeti 25. oktoobril Battle 4, kus Jan Beljajev kaotas kikkpoksimatšis 0:3 kohalikule Nikita Danilovile.

Vähese liikuvusega, aga head kontrarünnakud, ütlesid kommentaatorid Beljajevi kohta 2. raundi alguses. „Tööle ka hakkame?“ hüüti veidi hiljem Beljajevi nurgast. Ei ütleks, et venelane domineeris, aga ta nägi kindlam välja.

Danilov on neljakordne Venemaa karikavõitja, kes nüüd tegi profidebüüdi. „Palju vastasest ei tea. Mõnda videot vaatasin. Tean, et ta on noor ja ambitsioonikas, tai poksi kooliga,“ sõnas Danilov.

„Olen heas vormis. Just võitlesin. Loodan, et pakume kvaliteetset matši. Minu jaoks saab see olema hea kogemus. Ma pole kunagi Volgogradis käinud ja proovin kindlasti kohalike vaatamisväärsustega tutvuda,“ teatas Beljajev, kes oli pärast kaotust WAKO WGP-l Prahas 27. septembril kirjutanud Facebooki hingestatud tänukirja.

Üritust aitas korraldada linnavalitsus, see oli pühendatud Nõukogude Liidu võidule 75 aastat tagasi Teises maailmasõjas ja kõigile tasuta. Üritusele oodati ka Habib Nurmagomedovi isa.

Jan tuleb 2.50 paiku.

GoodFight

GoodFight püstitab kogu ühiskonnale küsimuse: kuidas mõelda nagu sportlane, võitlussportlane? Milline on üks tõeline ühiskonna kangelane ja kuidas saada spordikangelaseks?

Vaata veel